Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij

Promocje

Wszystkie promocje

Promocje


Gadżety  Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Podkategorie

Gadżety

Wesele to bez wątpienia najważniejszy dzień w życiu każdej panny młodej. Przygotowania zajmują wiele miesięcy i pochłaniają uwagę przyszłych małżonków, ich rodziców i oczywiście drużbów. Jedno jest pewne: Wszystko ma być idealnie. Dlatego częstym i słusznym wyborem są nasze gadżety weselne grawerowane. Pięknie i starannie wykonane, stanowią nie tylko efektowny i praktyczny element dekoracyjny, ale i doskonałą pamiątkę. Ale grawerowane gadżety reklamowe to również ciekawe narzędzie budowania wizerunku przedsiębiorstwa. Sama technologia laserowa gwarantuje czysty, precyzyjny rysunek na skrzyneczkach, koszyczkach czy ramkach. Może być wykonany na różnych rodzajach materiałów: Szkle, drewnie, papierze, skórze czy innych tworzywach.

Gadżety weselne grawerowane

Przygotowania do wesela obejmują nie tylko wybór sali czy zakup sukni ślubnej. Ważna jest sama ceremonia. Obrączki, podane w pięknym pudełku na miękkiej poduszeczce, z pewnością będą się godnie prezentować. Gadżety weselne grawerowane obejmują jednak nie tylko puzderka. Specjalnie dla Młodych wyczarujemy miejsce na koperty z życzeniami czy ozdobne koszyczki. A może pamiątkowe drzewko? Przywoła wspomnienia tego najpiękniejszego dnia. Ozdobna, spersonalizowana ramka na ślubną fotografię na pewno również okaże się trafionym pomysłem. Oprócz gadżetów grawerowanych, mamy do dyspozycji również inne niezbędne dodatki, jak pamiątkowa Księga Gości. Będzie niezwykle miło do niej wracać! Wystarczy odrobina kreatywności, by wyczarować niezapomniane wesele i zademonstrować własną indywidualność.

Gadżety reklamowe

Ślub to nie jedyna okazja, by skorzystać z naszych pięknych propozycji. Gadżety grawerowane sprawdzają się nie tylko podczas wesela! Doskonale nadają się jako podarunek z okazji rocznicy czy okrągłych urodzin. Grawer może być również techniką wykorzystywaną w reklamie. Na pewno przykujemy w ten sposób uwagę przyszłych Klientów, pozostawiając pozytywne wrażenie i tym samym zwiększając szansę na owocną współpracę. Wystarczy skorzystać z naszych propozycji.

Promocje