Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij

Promocje

Wszystkie promocje

Promocje


Z uchwytem płaskim Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Podkategorie

Torby Ekologiczne – papierowe z uchwytem płaskim

Poszanowanie ekologi to obecnie jeden z wyznaczników firmy, która spełnia oczekiwania rosnącej grupy zielonych konsumentów. W naszej ofercie znajdą Państwo przyjazne środowisku torby papierowe, dzięki którym opakowania Twojej marki staną się bardziej ekologiczne i zachowają przy tym estetyczny wygląd.

Torby ekologiczne papierowe z płaskim uchwytem dostępne są w standardowych kolorach bieli lub brązu. Oferujemy również możliwość realizacji zamówienia na torby kolorowe lub na pokrycie toreb zaproponowanymi przez Ciebie projektami nadruków. Nadruki wykonujemy w  technologi sitodrukowej lub flexograficznej. Posiadamy pięć standardowych rozmiarów modeli występujących w wersji z uchwytem płaskim. Torby papierowe wytrzymają udźwig około 5-7 kg, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości papieru ekologicznego i dobrego wykonania.

Niska cena i wysoka jakość wykonania są jednymi z najważniejszych standardów które od zawsze staramy się z spełniać dla grona zadowolonych Klientów.

Promocje