Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij

Promocje

Wszystkie promocje

Promocje


Figurki z balonów Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Podkategorie

FIGURKI Z BALONÓW

Każde dziecko na swoim przyjęciu lub podczas codziennej zabawy będzie w niebo wzięte bawiąc się używając figurki z balonów. Do dyspozycji mamy następujące figurki z balonów gemar:
mysz, zając, stonoga, słoń i kaczka. Balony dostępne są różnych kolorach, sprzedawane są na sztuki lub w paczce MIX kolorów danego modelu. Do stworzenia figurek nie potrzebne są żadne szczególne umiejętności wystarczy pompka oraz chwila na napompowanie balonów.

Balony wykonane z wysokiej jakości lateksu dzięki czemu figurki z balonów mogą nabrać pokaźnych kształtów. Życzymy udanej zabawy z naszymi figurkami z balonów gemar.

Balony… do wyboru!

Balony wykonane zostały z wysokiej jakości lateksu, który stwarza naprawdę spore możliwości, chociażby w postaci pokaźnych gabarytów. Dzięki temu balonowe figurki mogą zyskać naprawdę duże rozmiary. Jeżeli chodzi o wymagania jakie są niezbędne do stworzenia dmuchanych zwierząt, nie są one niczym szczególnym. Wystarczy, że zaopatrzymy się w specjalną pompkę do nadmuchiwania balonów oraz... czas.

Balony w kształcie kolorowych zwierząt można nabywać pojedynczo lub zaopatrzyć się w paczki zawierające mix różnego rodzaju dmuchanych figur. Niezależnie od tego, na który rodzaj się zdecydujemy z całą pewnością będziemy usatysfakcjonowani, gdyż balony urozmaicą każdą imprezę.

Balonowe figurki na wiele okazji

Balonowe figurki od dawna wzbudzają zainteresowanie jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju zabawy, zarówno te dziecięce, jak i dorosłe. Nadmuchiwane wzory zwierząt, które dodatkowo mogą unosić się w powietrzu, jeżeli napełnione zostaną helem, wzbudzają spore zainteresowanie i stanowią źródło niewyobrażalnej frajdy, zwłaszcza dla najmłodszych.

Figurki z balonów w kształcie zwierząt to z pewnością nie przeżytek – wręcz przeciwnie – są one przyszłością jeżeli chodzi o organizowanie wszelkiej maści imprez towarzyskich. Bez względu na to, czy będziemy mieli do czynienia z urodzinami, wieczorami panieńskimi, czy festynami, będą one w dalszym ciągu wzbudzały niemałe emocje. Balony w takiej formie sprawiają, że na twarzach goszczą szerokie uśmiechy, a cała zabawa jest jakby… bardziej kolorowa!

Promocje