Balony do modelowania MIX kolor x10 + pompka baloniki GEMAR rurki do modelowania MODELINY
search
  • Balony do modelowania MIX kolor x10 + pompka baloniki GEMAR rurki do modelowania MODELINY
  • Balony do modelowania MIX kolor x10 + pompka baloniki GEMAR rurki do modelowania MODELINY

Balony do modelowania MIX kolor x10 + pompka baloniki GEMAR rurki do modelowania MODELINY

317,72 zł
Ilość

Balony do modelowania włoskiego producenta Gemar Balloons

SPECYFIKACJA BALONÓW:

  • długości 140 cm
  • mix kolorów w opakowaniu
  • 100 sztuk baloników w paczce x10

Balony do modelowania, umożliwiające wykonanie różnych balonowych figurek.
Do napompowania balonów niezbędna jest POMPKA, która jest w zestawie.

POMPKA :

  • dwustronna
  • uniwersalna
  • możliwość nadmuchania klasycznych balonów i tych do modelowania

Balony do modelowania włoskiego producenta Gemar Balloons, umożliwiające wykonanie różnych balonowych figurek. Do napompowania balonów niezbędna jest POMPKA !

Balony posiadają atesty do kontaktu z dziećmi od 3 roku życia.

Modelowane balony jako forma promocji

Modelowanie balonów to zabawa, którą większość z nas pamięta z czasów dzieciństwa. Dziś, balony to popularny dodatek i element wystroju towarzyszący wielu spotkaniom oraz innym, równie ważnym okazjom jednak nie oznacza to jednak, że jest to dodatek nudny. Balony do modelowania potrafią szybko ożywić przestrzeń oraz zapewnić rozwijającą zabawę, która będzie w stanie zająć maluchy na jakiś czas. Balonami lubią bawić się jednak nie tylko dzieci, dorośli mogą za pomocą modelowania pokazać (lub odkryć) zdolności, o które by się sami wcześniej nawet nie podejrzewali.

Balony na spotkania i nie tylko

Balony są idealnym dodatkiem na dziecięce urodziny lub inne okazje. Modelowanie rozwija zdolności motoryczne najmłodszych oraz pozwala im popuścić wodze wyobraźni. Stworzone z balonów proste zwierzątko będzie powodem do dumy zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Modelowanie balonów można też potraktować jako konkurs lub przerywnik między atrakcjami. Pole do manewru i wykorzystania „zwykłego" balonu jest dość szerokie. Będzie to niedrogie narzędzie dostarczające wielu radości! Nie można jednak nie wspomnieć o ich funkcji reklamowej. Doskonale bowiem odnajdą się na wielu promocyjnych eventach, oddając charakter marki oraz interesując potencjalnych klientów.

Zestaw balonów wraz z pompką

Balony dostępne w naszym sklepie wykonane są wytrzymałych materiałów, w efekcie mogą one z powodzeniem być kilkukrotnie wykorzystywane. Paczka balonów to niewielki wydatek. W zestawie znajdzie się 1000 sztuk wraz z dołączoną pompkę.

10000
Nowy