Balony do modelowania MIX kolor
search
  • Balony do modelowania MIX kolor

Balony do modelowania MIX kolor - 10 sztuk baloniki GEMAR rurki do modelowania MODELINY

7,99 zł
Ilość

Paczka MIX KOLOR: 10 sztuk

Średnica: 5 cm / 2″

Długość: 140 cm.

Balony do modelowania włoskiego producenta Gemar Balloons, umożliwiające wykonanie różnych balonowych figurek. Do napompowania balonów niezbędna jest POMPKA !

Balony posiadają atesty do kontaktu z dziećmi od 3 roku życia.

Balon… na każdą okazję!

Balony to elementy, które zawsze zwracają na siebie uwagę. Nic w tym dziwnego, ponieważ są kolorowe, lubiane praktycznie przez wszystkich, a do tego działają na wyobraźnię zarówno dzieci, jak i dorosłych. Tym pierwszym bez problemu można sprawić ciekawy prezent, który pozwoli uatrakcyjnić zabawę, pobudzić wyobraźnię oraz rozwinąć zdolności motoryczne. Modelowanie balonów za pomocą długich nadmuchiwanych rurek jest rozwijającą zabawą, która przynosi zarówno dziecku, jak i rodzicowi czystą radość. Wiele zabawek zostaje zapomnianych przez dziecko i szybko ląduje na półce lub w szafie gdzie porasta kurzem. Inaczej jest jednak z balonami, które często towarzyszą nam również podczas urodzin, garden party, czy też coraz częściej, stają się elementem promocyjnym i rozpoznawczym danej firmy oraz marki.

Zabawa dla dużych i małych

Balony do modelowania są doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu na rozwijającej zabawie i kolorowe wyróżnienie się z tłumu. Przenoszenie do rzeczywistości dziecięcych malunków jest aktywnością, która dostarcza wiele rzeczywistej radości. Modelowanie to nie tylko zabawa, ale i coraz częściej hobby. Wraz z upływem czasu można więc powoływać do życia coraz bardziej wymyślne konstrukcje, gdzie ograniczeniem będzie tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia.

Produkty wysokiej jakości

Modelowanie balonów to coraz powszechniejsza forma spędzania wolnego czasu. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości produkty, które pozwolą na więcej niż jednokrotne wykorzystanie balonu. Niewielka cena sprawia, że balony do modelowania są niewielkim dodatkiem, ale niezwykle atrakcyjnym. Sprawia to, że coraz częściej wykorzystywane są również w celach reklamowych, dlatego znalazły się również w naszym sklepie.

9994
Nowy