• Wyprzedaż!
  • -20%
Balony do modelowania MIX kolor
search
  • Balony do modelowania MIX kolor

Balony do modelowania MIX kolor - 10 sztuk + pompka baloniki GEMAR rurki do modelowania MODELINY

26,99 zł
21,59 zł Zniżka 20%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 26,99 zł
Ilość

Balony do modelowania włoskiego producenta Gemar Balloons

SPECYFIKACJA BALONÓW:

  • długości 140 cm
  • mix kolorów w opakowaniu
  • 10 sztuk baloników

Balony do modelowania, umożliwiające wykonanie różnych balonowych figurek.
Do napompowania balonów niezbędna jest POMPKA, która jest w zestawie.

POMPKA :

  • dwustronna
  • uniwersalna
  • możliwość nadmuchania klasycznych balonów i tych do modelowania

Balony do modelowania włoskiego producenta Gemar Balloons, umożliwiające wykonanie różnych balonowych figurek. Do napompowania balonów niezbędna jest POMPKA !

Balony posiadają atesty do kontaktu z dziećmi od 3 roku życia.

Kolorowe balony do modelowania

Świat dziecka jest wyjątkowo barwny, a proste przedmioty, na które dorosły nie zwraca uwagi, dla maluchów mają nutkę widocznej i odczuwalnej magii. Rysunki nie zawsze są w stanie powołać do życia to, co siedzi w głowie malucha. Rozwiązaniem, które może wspomóc wyobraźnię dziecka oraz dać mu do rąk rozwijające narzędzie są balony modelowane do dmuchania. Wielu dorosłych pamięta długie balony modelowane w różnorodne kształty i konstrukcje. Dziś są one na wyciągnięcie zarówno małej, jak i dorosłej ręki. Poza tym, nie można nie wspomnieć o ich reklamowym potencjale, który wykorzystuje wiele firm.

Niewielki koszt, wielka radość!

Wspólne modelowanie z balonów pozwala zacieśnić relacje rodzicielskie oraz mieć pełniejszy wgląd w rozwój swojej pociechy. Balony mogą być wykorzystywane jako dodatek do codziennych zabaw lub dopełnienie szczególnych okazji w życiu najmłodszego członka rodziny, np. w trakcie urodzin. Opcji do wykorzystania modelowanych balonów jest całe mnóstwo, a w tym wydawać by się mogło zwykłym dodatku, szybko odkryje się wiele niezwykłości. Długość jednego balonu to 140 cm. W zestawie znajduje się 10 sztuk balonów + praktyczna pompka.

Balon reklamowy

Prezentowane w naszym sklepie balony modelowane dają możliwość powołania do życia form oraz kształtów, które podsuwa nam wyobraźnia. Nic więc dziwnego, że coraz częściej spotykamy je na różnorodnych wydarzeniach oraz eventach, ponieważ swoim oryginalnym wyglądem przyciągają wzrok i mogą dobrze wpasować się w wizerunek danej firmy.

992
Nowy