Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij
MENU

Strona Główna

seria 14 L

Blog

Najczęściej kupowane

Promocje

Wszystkie promocje

Ostatnio przeglądane

Torba KWIATY beż 30x14x33cm

cena: 5,84 zł

10 Dostępność:

TORBA MATERIAŁOWA NA ZAKUPY SPECYFIKACJA:

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 30 cm
  • Głębokość: 14 cm
  • Wysokość: 33 cm

Rodzaj materiału torby:

  • gramatura : ok. 100 gsm
  • materiał: polipropylen tkany
  • laminacja: mat

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 20 kg
  • uchwyt : krótki ok. 35 cm
  • wzmocnienie: przeszycie X-stick
  • pojemność: 14l

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Torba KWIATY beż 30x14x33cm

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Torba z polipropylenu tkanego z niezwykłym obrazem

Jeśli masz upodobanie w bajecznych grafikach, na pewno polubisz naszą torbę zakupową z jednorożcem. Na jasnym tle nadrukowano ciemny zarys tego mitycznego zwierzęcia. Nasza torba zakupowa to produkt wyjątkowy, zmieścisz w niej produkty bardzo ciężkie, o wadze nawet do 30 kilogramów.

Torba, która uniesie wiele

Czy masz niemiłe doświadczenia ze słabej jakości reklamówkami? Takimi, które pękają zaraz po włożeniu do nich kilku rzeczy? Jeśli kupisz naszą torbę z polipropylenu tkanego, takie wydarzenie Ci nie spotka! Odporna na wilgoć torba na zakupy została wytworzona z odpadów, nabywając ją, dbasz o środowisko naturalne, a to się bardzo dziś liczy!

Jednorożec jest dziś obecny w popkulturze, uwielbiają go zwłaszcza małe dziewczynki. Według legend można było go spotkać w nieprzebytych lasach, ale tak naprawdę zwierzę to nie istnieje. Jest za to bohaterem wielu baśni, filmów i kreskówek dla dzieci. Jeśli podoba Ci się jednorożec — kup sobie torbę zakupową z jego grafiką!

Taką torbę warto mieć!

Polipropylentkany to surowiec pochodzący z recyklingu, wytwarza się go z odpadów. Ma pożądane właściwości fizykalne, można na niego nanosić dowolny barwnik, jest odporny na wilgoć i bardzo mocny jako materiał. Można z łatwością szyć z niego wytrzymałe torby zakupowe.

Nasze torby wyróżniają się wśród innych, tego typu produktów, ciekawym designem i dobrą jakością. Wybieramy dla naszych klientów popularne motywy, ale poszukujemy także nowości i tego, o co pytają nasi klienci. Odpowiemy zarówno na wymagania rzadziej spotykane, jak i na te popularne. Mamy bardzo bogatą ofertę, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

torby zakupowe z widokami przyrody, zachwycającymi kwiatami i pełnymi zadumy scenkami rodzajowymi. Są produkty dla miłośników zwierząt i tych, którzy lubią ludowe wzory. Z przyjemnością wskażemy Ci torby z polipropylenu tkanego najlepsze dla Twojej grupy odbiorców. Służymy radą w wyborze także innego asortymentu, który pomoże promować Twoje przedsiębiorstwo.

Zapraszamy do współpracy!

15 innych produktów w tej samej kategorii:

MENU

Strona Główna

seria 14 L

Blog

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane