Torba ESY FLORESY FOLKLOR 35x20x35cm
search
  • Torba ESY FLORESY FOLKLOR 35x20x35cm
  • Torba ESY FLORESY FOLKLOR 35x20x35cm
  • Torba ESY FLORESY FOLKLOR 35x20x35cm

Torba ESY FLORESY FOLKLOR czarny 35x20x35cm torebka na zakupy materiałowa mocna

6,29 zł
Ilość

Materiał: Polipropylen tkany laminowany

- Wymiarowanie toreb: szerokość x bok x wysokość
- Wskazane przenoszenie ciężarów do 30 kg

Torba ESY FLORESY FOLKLOR czarny 35x20x35cm

cena: 4,50 zł

Materiał: Polipropylen tkany laminowany

- Wymiarowanie toreb: szerokość x bok x wysokość
- Wskazane przenoszenie ciężarów do 30 kg

Torba ESY FLORESY FOLKLOR czarny 35x20x35cm

ESY - FLORESY

Wymiary: 35 x 20 x 35 (cm) = 24 l
Kod kreskowy: 5907800690286
Karton: 100 sztuk

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Interesująca torba z polipropylenu tkanego

Robienie zakupów powinno przebiegać bez zakłóceń, dlatego zaopatrz się w torbę, która Cię nie zawiedzie! Nasza propozycja to mocna torba zakupowa, którą wytworzono w procesie przetwarzania odpadów. Nasz produkt zniesie obciążenie aż do 30 kilogramów. Ta torba z polipropylenu tkanego  jest nie tylko funkcjonalna, ale także prezentuje się doskonale! Nadrukowano na niej bajeczne wzory łowickie, kolorowe kwiaty są zachwycające!

Torba zakupowa z motywami ludowymi

Nie wszyscy wiedzą, że wzory łowickie mają swoje rzesze fanów na całym świecie. Takie osoby aranżując własne wnętrza, sięgając po odzież albo jakiekolwiek inne elementy dekoracyjne, wciąż wybierają tradycyjne łowickie wzory. To ponadczasowa moda w stylu folk. Łowickie motywy  umieszcza się także na koszulkach, sukienkach, płaszczach, torebkach i wielu innych przedmiotach, takich jak np. torba z polipropylenu tkanego.

Oczywiście ludowy styl przyjmuje dzisiaj najczęściej nowoczesną odsłonę. Wzory łowickie mogą się znajdować na odzieży i często zdobią nowe kolekcje ubrań, ale ich krój jest już współczesny. Nasza torba zakupowa również jest wykonana według nowej technologii, ale ozdabia ją wzór, który dobrze pamiętają nasze prababcie.

Wzory łowickie na czarnym tle

Nasza torba z polipropylenu tkanego to produkt wyjątkowy ze względu na swoją wytrzymałość i wygodę użytkowania. Ludowe wzory nadrukowano na eleganckim, czarnym tle. Barwa czarna to synonim wyrafinowania i luksusu. Co ciekawe — świetnie scala w sobie jednocześnie tradycję i nowoczesność. Czarny kolor nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie kojarzyć się z dobrym smakiem. Ta barwa to także dobre tło, które doskonale uwypukla inne, kolorowe elementy.

Dobry wybór

Nasza torba z polipropylenu tkanego prezentuje się bardzo klasycznie, dlatego to doskonała propozycja zarówno dla pań, jak i panów. Prezentuje się elegancko i pasuje do różnych sytuacji. W naszej ofercie mamy także inne kolory toreb z polipropylenu tkanego. Możesz wybierać spośród pięknych wzorów, mamy torby zakupowe np. ze zwierzętami, z pejzażami i humorystycznymi grafikami.

Zapraszamy do kontaktu!

30
Nowy