Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij
MENU

Strona Główna

Torby bawełniane z nadrukiem

Blog

Najczęściej kupowane

Promocje

Wszystkie promocje

Ostatnio przeglądane

Torba bawełniana z nadrukiem - ŻYRAFA lista zakupów

cena: 24,99 zł

11 Dostępność:

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 38 cm
  • Wysokość: 42 cm

Rodzaj materiału torby:

  • gramatura : ok. 140g/m2
  • materiał: naturalna surówka bawełniana
  • kolor: ECRU

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : długi ok. 70cm
  • wzmocnienie: przeszycie X-stick

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Torba bawełniana z nadrukiem - ŻYRAFA lista zakupów

Torba bawełniana z nadrukiem - ŻYRAFA lista zakupów

TORBA BEZ DNA I BOKÓW 

Standardowa torba bawełniana ecru w rozmiarze 38x42cm, 140g/m2

Długi uchwyt z przeszyciem wzmacniającym X-stick.

Torba z nadrukiem cyfrowym, na innych aukcjach możliwość wykonania torby z indywidualnym nadrukiem.

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm - wynika to z procesu technologicznego.

Torba jest wykonana z naturalnej surówki bawełnianej, więc przy próbie prania torby należy się liczyć z tym, że może stracić fason. W związku z powyższym pranie torby nie jest zalecane. Uszkodzenie torby w wyniku prania nie jest podstawą do reklamacji! 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Torba z zabawną grafiką

Zakupy mogą być miłą czynnością, jeśli robimy je w sposób zorganizowany. Pojemna torba z bawełny zmieści się w każdym plecaku i torebce. Jeśli chcesz pójść na zakupy po pracy albo między zajęciami na studiach — wystarczy wyjąć naszą torbę i gotowe! Długie, wzmocnione przeszyciem uchwyty zapewniają wygodę użytkowania, a ciekawy rysunek z żyrafą poprawia nastrój!

Ekologiczna torba z bawełny

Świat dzisiaj bardzo ceni wszelkie nurty ekologiczne, nie ominęło to również biznesu i handlu. Ludzie świadomie wybierają naturalne produkty i zaczynają omijać firmy, które negatywnie oddziałują na środowisko. Nasza bawełniana torba z nadrukiem dobrze wpisuje się we wszelkie proekologiczne zachowania i warto ją mieć! Wesoła grafika z żyrafą pokazuje Twoje przyjazne nastawienie do życia i otoczenia.

Sposób na dobry humor

Każdy z nas ma swoje ulubione rzeczy, bawełniana torba ze śmiesznym napisem może także do nich należeć. Taki gadżet świadczy o naszej inteligencji, może też być wstępem do pełnego radości dnia. Nie wszyscy wiedzą, jak bardzo człowiek potrzebuje śmiechu, niestety jako dorośli tracimy tę naturalną umiejętność. Dzieci śmieją się kilkanaście razy częściej niż osoby dojrzałe. Umiejętność radosnego śmiechu wzmacnia nasze poczucie wartości, zwiększa odporność organizmu, a nawet uśmierza ból. Jak mówi chińska sentencja — minuta śmiechu przedłuża życie o godzinę, fakt ten potwierdziły współczesne badania. Podczas śmiechu w ciele wytwarzane są endorfiny, które działają odprężająco i rozluźniająco. Ponadto wtedy doskonale się dotleniamy, krew krąży szybciej i czujemy się lepiej.

Torby bawełniane dla Ciebie

W naszej ofercie jest wiele fantastycznych, przydatnych produktów. Chętnie pomożemy wybrać Ci te, które będą idealnie pasowały do Twojego biznesu. Na torbie bawełnianej z nadrukiem możemy umieścić także Twój autorski napis i logo firmowe. Skorzystaj z doskonałej okazji i promuj się dzięki naszym torbom zakupowym. Są starannie uszyte i wykonane z materiału wysokiej jakości.

Zapraszamy do współpracy!

30 innych produktów w tej samej kategorii:

MENU

Strona Główna

Torby bawełniane z nadrukiem

Blog

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane