Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij
MENU

Strona Główna

Torby bawełniane z nadrukiem

Blog

Najczęściej kupowane

Promocje

Wszystkie promocje

Ostatnio przeglądane

Torba bawełniana z nadrukiem - Spokój

cena: 19,99 zł

-20%

24,99 zł brutto

Ostatnie egzemplarze!

1 Dostępność:

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 38 cm
  • Wysokość: 42 cm

Rodzaj materiału torby:

  • gramatura : ok. 140g/m2
  • materiał: naturalna surówka bawełniana
  • kolor: ECRU

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : długi ok. 70cm
  • wzmocnienie: przeszycie X-stick

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Torba bawełniana z nadrukiem - Spokój

Torba bawełniana z nadrukiem - Spokój

TORBA BEZ DNA I BOKÓW 

Standardowa torba bawełniana ecru w rozmiarze 38x42cm, 140g/m2

Długi uchwyt z przeszyciem wzmacniającym X-stick.

Torba z nadrukiem cyfrowym, na innych aukcjach możliwość wykonania torby z indywidualnym nadrukiem.

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm - wynika to z procesu technologicznego.

Torba jest wykonana z naturalnej surówki bawełnianej, więc przy próbie prania torby należy się liczyć z tym, że może stracić fason. W związku z powyższym pranie torby nie jest zalecane. Uszkodzenie torby w wyniku prania nie jest podstawą do reklamacji! 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów

Wygodna torba z naturalnej bawełny

Każdy dzień to nowe wydarzenia i nowe szanse, dlatego warto rozpoczynać go z optymizmem. Nasza torba bawełniana z nadrukiem budzi pozytywne skojarzenia i emocje. Przypadnie do gustu ludziom, którzy twórczo podchodzą do życia i chcą z uśmiechem witać każdy poranek. Nasza torba z bawełny świetnie nadaje się na codzienne zakupy, jest pojemna, mocna i użyteczna! Nie wykonano jej z plastiku, który nie jest uznawany za materiał naturalny. Nasza torba z bawełny to produkt ekologiczny, który świetnie przyda się w domu, w którym dba się o środowisko naturalne!

Torba na dobry humor

Nasza torba zakupowa jest nie tylko pojemna i poręczna, to także gadżet, który poprawia nastrój! Czasami trudno o uśmiech pośród szarego, deszczowego dnia, ale nie warto się poddawać smutkowi i przykrej rutynie. Weź naszą bawełnianą torbę z nadrukiem na uczelnię albo do pracy i zarażaj wszystkich pozytywną energią, przede wszystkim — nie stroń od śmiechu! Dzięki tej naturalnej czynności znacznie lepiej się myśli, tworzy kreatywne projekty i pochłania nową wiedzę. Podczas intensywnego śmiechu wdychamy dużo tlenu, który doskonale poprawia pracę mózgu. Warto wiedzieć, że 10 minut naturalnego śmiechu daje naszemu ciału tyle samo, co 120 minut odpoczynku.

Najlepsze torby z nadrukiem

Chcesz promować swoją firmę? Rób to w sposób wyjątkowy i skuteczny! Nasza torba bawełniana z nadrukiem to doskonały gadżet reklamowy. Na Twoje życzenie nadrukujemy na niej Twoje logo i wybrany slogan reklamowy. Nasz produkt wykonano z naturalnej bawełny, która jest materiałem przyjaznym i ekologicznym. Nie zatruje środowiska naturalnego, nawet jeśli będzie leżeć gdzieś zagubiona w lesie. Łatwo ją także przetworzyć i wykorzystać ponownie. Bawełnianą torbę możesz podarować swoim klientom, na pewno przyjmą z zadowoleniem taką dużą i przydatną torbę zakupową! Nasz produkt sprawdzi się np. w księgarni, w sklepie z pamiątkami i upominkami, można ją rozdawać także na imprezach masowych.

Zapraszamy do współpracy!

30 innych produktów w tej samej kategorii:

MENU

Strona Główna

Torby bawełniane z nadrukiem

Blog

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane