• -20%
Torba bawełniana z nadrukiem - Superbohater
search
 • Torba bawełniana z nadrukiem - Superbohater
 • Torba bawełniana z nadrukiem - Pan Jamnik
 • Torba bawełniana z nadrukiem - Pan Jamnik

Torba bawełniana z nadrukiem - Superbohater

24,99 zł
19,99 zł Zniżka 20%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 24,99 zł
Ilość

Wymiary torebki:

 • Szerokość: 38 cm
 • Wysokość: 42 cm

Rodzaj materiału torby:

 • gramatura : ok. 140g/m2
 • materiał: naturalna surówka bawełniana
 • kolor: ECRU

Wytrzymałość toreb:

 • ok. 6-7 kg
 • uchwyt : długi ok. 70cm
 • wzmocnienie: przeszycie X-stick

Torba bawełniana z nadrukiem - Superbohater

TORBA BEZ DNA I BOKÓW 

Standardowa torba bawełniana ecru w rozmiarze 38x42cm, 140g/m2

Długi uchwyt z przeszyciem wzmacniającym X-stick.

Torba z nadrukiem cyfrowym, na innych aukcjach możliwość wykonania torby z indywidualnym nadrukiem.

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm - wynika to z procesu technologicznego.

Torba jest wykonana z naturalnej surówki bawełnianej, więc przy próbie prania torby należy się liczyć z tym, że może stracić fason. W związku z powyższym pranie torby nie jest zalecane. Uszkodzenie torby w wyniku prania nie jest podstawą do reklamacji! 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Bawełniana torba, z którą warto ruszać w świat

Mamy dla Ciebie wysokiej jakości ekologiczny produkt — naszą torbę z nadrukiem. Jest wygodna w użytkowaniu i pojemna, zmieścisz w niej dużo różnych artykułów. Wesoły rysunek z super bohaterem budzi dobre skojarzenia i emocje, dodaje też trochę animuszu! Oczywiście nasza torba z bawełny jest też przyjazna dla środowiska naturalnego — nie zanieczyszcza go i bez kłopotu ulega biodegradacji.

Wzbudzaj sympatię, posługuj się naszą torbą z nadrukiem!

Czy wiesz, że pogodnym ludziom żyje się znacznie lepiej? Są przyjaźnie nastawieni do innych osób, dlatego wydają się bardziej sympatyczni, a nawet bardziej atrakcyjni fizycznie. Radośni ludzie również rzadziej zapadają na różne choroby — w przeciwieństwie do tych, którzy często są w ponurych nastrojach. Warto wiedzieć, że spontaniczny śmiech działa jak cudowny lek, wpływa na samopoczucie i uwalnia endorfiny. To właśnie te substancje usuwają ból i wywołują zadowolenie. W atmosferze radości wszystkie kłopoty wydają się mniejsze, każdy szczery śmiech odpręża nas i leczy.  

Uśmiechnięty człowiek łatwo wzbudza zainteresowanie i zaufanie, a swoim dobrym nastrojem zaraża innych. Nasza torba bawełniana z nadrukiem może być jednym ze sposobów pokazywania światu, jaką jesteś osobą. Ludzie chcą przebywać w towarzystwie kogoś, kto ma poczucie humoru, można wtedy doskonale się bawić i zapomnieć o różnych problemach.

Bawełniana torba z nadrukiem  — świetny sposób na promocję

Czy wiesz, że możesz się reklamować tanio, ale celnie docierać do wybranych odbiorców? Torba zakupowa to świetny nośnik, na którym możesz umieścić swoje logo firmowe i swój własny slogan reklamowy. Podaruj naszą bawełnianą torbę klientom i obserwuj, jacy będą z tego zadowoleni

W naszej ofercie jest bardzo dużo różnych artykułów. Z chęcią podpowiemy Ci, które z nich będą dobrze pasowały do Twojej działalności. Torby bawełniane z nadrukiem to na pewno świetny produkt, zwłaszcza teraz, gdy tak wiele uwagi poświęca się sprawom ekologii!

Zapraszamy do współpracy!

12
Nowy