Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij
Torba bawełniana z nadrukiem - Śpiesz się powoli Zobacz większe

Torba bawełniana z nadrukiem - Śpiesz się powoli

cena: 24,99 zł

Torba bawełna, 140g/m2

Uchwyt długi z przeszyciem X-stikck

GWARANCJA SOLIDNOŚCI I SATYSFAKCJI !

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Torba bawełniana z nadrukiem - Śpiesz się powoli

Torba bawełniana z nadrukiem - Śpiesz się powoli

TORBA BEZ DNA I BOKÓW 

Standardowa torba bawełniana ecru w rozmiarze 38x42cm, 140g/m2

Długi uchwyt z przeszyciem wzmacniającym X-stick.

Torba z nadrukiem cyfrowym, na innych aukcjach możliwość wykonania torby z indywidualnym nadrukiem.

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm - wynika to z procesu technologicznego.

Torba jest wykonana z naturalnej surówki bawełnianej, więc przy próbie prania torby należy się liczyć z tym, że może stracić fason. W związku z powyższym pranie torby nie jest zalecane. Uszkodzenie torby w wyniku prania nie jest podstawą do reklamacji! 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów

Wyjątkowa torba zakupowa

To jak przeżywamy dzień, zależy w dużej mierze od nas samych. Dobre nastawienie jest bardzo ważne! Wychodź do świata razem z naszą torbą bawełnianą z nadrukiem. Optymistyczny rysunek i wesoły napis dodadzą Ci energii! Nasza bawełniana torba jest uszyta z mocnego materiału, możesz w niej schować dużo, bo jest pojemna! Sympatyczny ślimak wskazuje na to, że lepiej nie spieszyć się bez sensu, ale działać spokojnie i rozważnie. Takie dobre rady są na wagę złota!

Ekologiczna torba z bawełny

Naturalne materiały, takie jak np. bawełna, są przyjazne dla skóry i zdrowe. Poza tym nie szkodzą środowisku  i łatwo ulegają biodegradacji. Nasza torba bawełniana z nadrukiem świetnie wpisuje się w ekologiczne trendy i jest bardzo pozytywnie postrzegana przez odbiorców. Podaruj naszą torbę zakupową swoim klientom — przyjmą ją z wdzięcznością i będą jej często używać. To świetna metoda na sprytną promocję, na torbie z bawełny możemy nadrukować Twoje logo i autorski tekst reklamowy. Taki gadżet możesz rozdawać np. na targach, na festynach osiedlowych, na imprezach masowych itp.

Optymistom żyje się lepiej

Weź naszą torbę z bawełny wszędzie, gdzie idziesz, przyda się zwłaszcza w momencie nieplanowanych wcześniej zakupów. Możesz ją schować do plecaka lub torby, nie zajmuje wiele miejsca. Wesoły rysunek to impuls do uśmiechu, a stąd prosta droga do wesołych żartów i radości. Śmiech działa wyzwalająco, redukuje stres, łagodzi także bóle głowy i całego ciała. Śmiejąc się, rozładowujemy trudne emocje i odzyskujemy równowagę psychiczną . Dzięki temu łatwiej radzimy sobie z codziennością i trudnościami.

Mamy dla Ciebie fantastyczne torby z nadrukiem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, mamy torby zakupowe w wielu rozmiarach, kolorach i z różnymi grafikami. Jeśli szukasz rady — chętnie Ci jej udzielimy i wskażemy Ci łatwe sposoby na tanią i skuteczną promocję.

Jeśli szukasz dobrego produktu, który zareklamuje Twoją działalność — skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy!

30 innych produktów w tej samej kategorii: