• Obecnie brak na stanie
Torba papierowa 33x12x50 cm - biała
search
  • Torba papierowa 33x12x50 cm - biała
  • Torba papierowa 33x12x50 cm - biała

Torba BI 33x12x50 cm -1 szt

1,62 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 33 cm
  • Głębokość: 12 cm
  • Wysokość: 50 cm

Rodzaj papieru torby:

  • gramatura : 100 g/m2
  • kolor: białe krafft

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : papierowy skręcany

Pakiet toreb zawiera:

  • od 1 sztuki

Torba papierowa 33x12x50 cm - biała

Torba wyprodukowana w Polsce, wykonana z białego papieru krafft 100g/m2.

Wykończona uchwytem papierowym skręcanym klejonym od wewnątrz. Wytrzymałość ok. 7-8kg.

Możliwość wykonania indywidualnego nadruku już od 100 sztuk.

O szczegóły nadruku sitodrukowego lub flexograficznego zapytaj naszych handlowców. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Wytrzymała torba z papieru

Rozglądasz się za dużą białą torbą z papieru, która odznacza się znakomitą wytrzymałością? Mamy dla Ciebie wysokiej jakości produkt, w tej torbie przeniesiesz przedmioty o łącznej wadze do 8 kg! Starannie wzmocniliśmy dno i zakładki górne, a surowiec, z którego wykonano naszą torbę zakupową, to wysokiej jakości papier Kraft! Ładnie wykończona torba zakupowa z Twoim logo zaprezentuje się bardzo efektownie!

Nasza torba reklamuje!

Podejmując własną działalność gospodarczą, musisz się zetknąć z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest promocja, dzięki której zdobędziesz swoich klientów. Oczywiście są różne kanały reklamowe, ale nie wszystkich stać jest na te najbardziej spektakularne, jakimi są reklamy w telewizji czy w kinach. Warto jednak wiedzieć o tym, że istnieją prostsze i równie skuteczne narzędzia promocji, jakimi są np. torby zakupowe. Jeśli Twoje logo będzie się pojawiać często w przestrzeni publicznej, to masz dużą szansę na to, że odbiorca zwróci uwagę właśnie na Twoją ofertę. Proponujemy Ci prosty i tani sposób reklamowania się za pomocą toreb z papieru, na których nadrukujemy Twoje znaki firmowe.

Dlaczego warto postawić na torby reklamowe?

Produkcja naszych toreb nie jest droga, dlatego nasza oferta jest przystępna dla każdego. Jest to łagodna, nienachalna forma reklamy, klient otrzymuje np. gratisowo taką torbę z papieru w momencie, gdy np. kupuje unikalne słodycze. Konsument wychodzi ze sklepu, niosąc w ręce torbę zakupową i staje się tzw. żywą reklamą. Logo marki będzie eksponowanie w galerii handlowej, na ulicach, w autobusach i wszędzie tam, gdzie po zakupach pójdzie Twój klient.

Torby z papieru budują także pozytywny, proekologiczny wizerunek Twojej firmy. Obecnie temat dbałości o środowisko naturalne jest poruszany coraz częściej, „trąbią” o tym dziś wszystkie możliwe media. Choć torby foliowe są ciągle dostępne, wielu ludzi z nich rezygnuje na rzecz toreb z bawełny albo toreb z papieru. Takie produkty na pewno pomogą Ci kreować wizerunek firmy, która troszczy się o losy środowiska naturalnego. Zapraszamy do współpracy!

Nowy