Balony Kolorowe, Różne Rodzaje | Torby.pro

Balony

Jest 89 produktów.

Pokazano 1-18 z 89 pozycji

Specjalnie dla Państwa nasza Firma przygotowała bogatą gamę balonów reklamowych dzięki którym w świetny sposób można się zareklamować lub zapakować różne produkty z własnym logo.

W naszej ofercie można znaleźć balony Włoskiego producenta Gemar Balloons o standardowym kształcie z możliwością wykonania indywidualnego nadruku oraz balony figurki, baloniki bomby wodne, balony serca, balony piłki, balony giganty i balony do modelowania. Cały asortyment baloników dostępny jest w różnych kolorach. Dzięki balonom w łatwy sposób wyróżnimy się na różnego rodzajów eventów, rocznicach lub otwarciach nowych lokali.

Następną kategorią są torby papierowe dostępne w różnych wariantach: wielkości, rodzaju i grubości papieru, różne rodzaje uchwytów i oczywiście możliwość spersonalizowania każdej z poniższych toreb: torby papierowe z uchwytem skręcanym, torebki papierowe z uchwytem płaskim, torby prestiż z uchwytem sznurkowym lub torby laminowane. W ekologiczne i reklamowe torby możemy zapakować różne przedmioty m.in. na targach lub asortyment dla potencjalnych Klientów którzy staną się najlepszą mobilną reklamą. 

Jeśli szukają Państwo znacznie wytrzymalszych i żywotniejszych toreb z pewnością odnajdą Państwo coś dla siebie w dziale z torbami materiałowymi. W tej kategorii dostępne są torby ekologiczne wielokrotnego użytku wykonane z polipropylenu tkanego z gotowymi grafikami (np. torby zebra) lub polipropylenu nietkanego (flizelina) na zakupy jak i do codziennego użytku również przydadzą się torby bawełniane i tutaj mamy dostępne różne rodzaje m.in. standardową surówkę ecru lub torby drelichowe. Torebki dostępne w różnych kształtach i kolorach z możliwością wykonania indywidualnego nadruku np. sitodrukiem lub nadrukiem cyfrowym. 

W ostatnim dziale dostępne są: ulotki, kubki reklamowe, koszulki z nadrukiem i wiele więcej ..

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupami hurtowymi to prosimy o kontakt z naszymi handlowcami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą,

Zespół Torby Pro