Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij

Balony do modelowania Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Podkategorie

BALONY DO MODELOWANIA

Zastanawiasz się w jaki sposób zorganizować przyjęcie urodzinowe swojego dziecka lub po prostu chcesz twórczo spędzić z nim wolną chwilę ? Znamy odpowiedź ! Balony do modelowania to idealny sposób do uruchomienia niezwykłych możliwości wyobraźni. Dzięki balonom do modelowania będziecie mogli stworzyć różnego rodzaju figurki, czapki, miecze i zbroje dla młodych rycerzy. Natomiast młode damy otrzymają piękne, kolorowe i bujne balonowe bukiety kwiatów.

Wysokiej jakości balony

Balony do modelowania oferowane przez naszą firmę posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty do kontaktu z dziećmi już od 3 roku życia. Modeliny produkowane są przez włoskiego producenta Gemar ballons. Balony do modelowania dostępne są w opakowaniach po 100sztuk w pakiecie mix kolor lub w wersji białej. Do napompowania rurek niezbędne będzie pompka. Więc nie czekaj dłużej, tylko już dzisiaj rozpocznij niezwykłą przygodę z balonami do modelowania i modeluj razem z nami. Balony do modelowania można zakupić również w mini pakietach startowych.