Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij

Promocje

Wszystkie promocje

Promocje


11x9x40 cm Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Podkategorie

Torby laminowane 11x9x40 cm

Alkohol jest bardzo częstym i trafionym wyborem prezentowym. Pasuje do większości okoliczności. Raczej nie będzie uznany za “nietrafiony” podarunek. Najczęściej w takiej roli występuje, oczywiście, wino. Trudno się temu dziwić - nie jest to mocny trunek, za to elegancja i wyrafinowany smak z pewnością przypadną do gustu obdarowanym. Pozostaje więc jedynie kwestia wyboru odpowiedniej do okazji torby na wino. Najbardziej naturalną w tej sytuacji decyzją jest ta o zakupie laminowanych opakowań prezentowych wykonanych z pięknego, białego papieru. Ta takim tle każde firmowe logo będzie się doskonale prezentować niezależnie od wersji kolorystycznej. W sprzedaży mamy nie tylko torby papierowe na wino, ale też torby laminowane o wymiarach 11x9x40, idealnie nadających się jako opakowanie drobnych gadżetów firmowych.

Biel jako uniwersalne tło

Przygotowując powitalne zestawy konferencyjne, pakiety szkoleniowe czy podarunki na firmową kolację świąteczną, z pewnością zastanawiamy się nad doborem właściwej torby na wino oraz firmowe gadżety. Chętnie widzielibyśmy na niej nasz logotyp. Na naszej torbie laminowanej o wymiarach 11x9x40 cm jest to jak najbardziej możliwe! Torby papierowe na wino w kolorze białym będą stanowić jej doskonałe uzupełnienie. Taki zestaw z przyjemnością podarujemy naszym Kontrahentom, Klientom czy Współpracownikom. Biel to uniwersalne tło niezależnie od okazji oraz branży.

Ochrona środowiska

Aspektem, którego nie da się tu pominąć, jest niewątpliwie kwestia ochrony środowiska. Torby papierowe na wino są produkowane z surowca podlegającego biodegradacji, a więc są przyjazne dla środowiska. Białe opakowania z firmowym nadrukiem mogą być zamawiane w większej ilości (co oszczędza nasz czas i zmniejsza ślad węglowy) oraz wykorzystywane wielokrotnie. Redukujemy też ilość odpadów zmieszanych (więc oszczędzamy pieniądze), budując wizerunek firmy profesjonalnej oraz chroniącej przyrodę. Złożenie zamówienia to łatwy do wykonania krok w kierunku lepszych relacji i skutecznego PR.

Promocje