Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij

Promocje

Wszystkie promocje

Promocje


17x7x25 cm Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Podkategorie

Małe torby laminowane 17x7x25 cm

Wielkimi krokami zbliża się ten dzień. Firmowa kolacja świąteczna. Odwiedziny u ważnego Kontrahenta. Podpisanie umowy z nowym Klientem, którego chcielibyśmy jakoś uhonorować. Przyznawanie nagród najlepszym Pracownikiem. To tylko niektóre z sytuacji, w których chcielibyśmy wręczyć drobny podarunek. Gadżety firmowe będą w tych okolicznościach wprost idealnym rozwiązaniem. Pojawia się jednak pytanie, w co je zapakować? Do niewielkich gabarytowo prezentów rewelacyjnie będą nadawać się białe torebki papierowe laminowane.

Biały jest dobry na wszystko

Biały pasuje do niemal każdej sytuacji i to niezależnie od tego, co mamy zamiar podarować i w jakiej pracujemy branży. Każde logo będzie do nich pasować. Nie przytłoczą prezentu, a jedynie będą stanowić eleganckie i ponadczasowe tło. W nasze małe torby laminowane wygodnie spakujesz drobne gadżety. Będą stanowić doskonałe uzupełnienie dla większych toreb z firmowym nadrukiem czy butelki z winem, spokojnie możesz używać ich w środowisku międzynarodowym, bez względu na porę roku czy szerokość i długość geograficzną. Torebki papierowe laminowane mogą śmiało być wykorzystywane wiele razy i z pewnością się sprawdzą. Można od razu zamówić większe ich ilości bez obawy, że się zmarnują albo będą “nieodpowiednie”. To z kolei pozwala zaoszczędzać czas oraz pieniądze.

Dla tych, którzy troszczą się o środowisko

Małe torby laminowane są nie tylko uniwersalne, ale i przyjazne dla środowiska. Wykorzystany do ich produkcji surowiec podlega biodegradacji, nie szkodząc przyrodzie. Celulozę można w pełni odzyskać, oszczędzając drzewa a więc i nasze płuca. Oszczędzamy też pieniądze, produkując mniejszą ilość odpadów zmieszanych. Zamawiając od razu zmniejszamy też ślad węglowy firmy, co z pewnością ma na uwadze każde troszczące się o środowisko naturalne przedsiębiorstwo. Tym samym jedną, prostą decyzją redukujemy liczbę produkowanych śmieci i zarazem przyczyniamy się do budowy pozytywnego, profesjonalnego i proekologicznego wizerunku firmy. A to się opłaca!

Promocje