Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij
MENU

Strona Główna

Mini balony

Blog

Promocje

Wszystkie promocje
MENU

Strona Główna

Mini balony

Blog

Promocje


Mini balony Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Podkategorie

BALONY BOMBY WODNE PT/20

Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons, przygotowane do świetnej ZABAWY ! Balony bomby wodne można napełnić wodą, taki ekwipunek z pewnością przyda się nie jednemu amatorowi mokrych zabaw :) Balony bomby wodne oczywiście posiadają atesty m.in. do kontaktu z dziećmi od 3 roku życia. Bomby wodne można wykorzystać również do dekoracji i ozdób świątecznych takich jak stworzenie jajka z oplecionym kolorowym sznurkiem, lampek świątecznych na choinkę również balony bomby wodne świetnie nadadzą się to stworzenia mącznej gniotki którą można pokolorować i ozdobić różnymi dodatkami. Bomby wodne Gemar o wymiarze 3 cali pakowane w paczki po 100sztuk.

Mini balony to kolorowa alternatywa dla ich większych krewnych. Różnią się nie tylko pojemnością paczki, ale również właściwościami. Ponieważ są mniejsze, pozwalają na nieco inną i przy tym wygodniejszą eksploatację. Można między innymi stworzyć z nich kolorowe bomby wodne. Mini balony można w szybki i prosty sposób napełnić wodą i stworzyć z nich zabawowe mini armatki. Sprawdzą się na imprezach basenowych w parku wodnym, ale także na różnego rodzaju innych zabawach, takich jak urodziny, imieniny, czy rocznice.

Balonik, a może… armatka?

Baloniki ze względu na niewielkie rozmiary pakowane są po 100 sztuk, przez co mogą zagospodarować nieco większą powierzchnię. Wszak nie liczy się wielkość balonów, ale właściwe ich rozmieszczenie oraz późniejsze wykorzystanie. Niewielkie baloniki napełnione wodą mogą posłużyć niczym odstresowująca poduszeczka, którą można zgnieść w dłoni i poczuć, jak odpływa reszta całego zgromadzonego w ciągu ostatnich dni stresu. Następnie można z takiego balonika stworzyć armatkę wodną, aby pozbyć resztek negatywnych emocji.

Mini balony na imprezie

Mini balony sprawdzą się na imprezach osób dorosłych, ale także urozmaicą czas spędzony na zabawie dla dzieci. Najmłodsi będą mieli bowiem nie lada gratkę i wspaniałą rozrywkę w postaci bitwy na balonowe armatki wodne. Są one bezpieczne, aczkolwiek nie zaszkodzi zachować dodatkowych środków ostrożności.

Stwarzają praktycznie nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o rozrywkę na najwyższym poziomie. Służą jako dekoracja sali, przybranie stołu i krzeseł oraz mogą być wykorzystane właśnie w celu urządzenia imprezowej bitwy wodnej. Wygrani mogą na przykład cieszyć się extra drinkami przygotowanymi przez osoby przegrane lub otrzymać dodatkową paczkę mini balonów, które będą mogły zostać wykorzystane na kolejnej zabawie. Jak widać, jest to świetne rozwiązanie w kwestii każdej imprezy, gdyż – w połączeniu z muzyką i alkoholem – rozruszają towarzystwo, które nie będzie w stanie opuścić parkietu.

MENU

Strona Główna

Mini balony

Blog

Promocje