Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij

Promocje

Wszystkie promocje

Promocje


30x9x40 cm Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Podkategorie

Duże torby laminowane 30x9x40 cm

Targi branżowe, krajowe i międzynarodowe konferencje oraz firmowe prezentacje to tylko niektóre z sytuacji, w których przygotowujemy pakiety z naszymi gadżetami. Takie rozwiązanie ma wiele zalet - buduje nasz pozytywny i profesjonalny wizerunek, tworzy pozytywne wrażenie, pogłębia relacje biznesowe i jest uznanym sposobem na wyrażenie szacunku dla Współpracowników, Kontrahentów czy Klientów. Pozostaje jednak kwestia odpowiedniego do okoliczności opakowania. Powinno być uniwersalne, eleganckie i pomieścić nasze materiały poligraficzne oraz pozostałe gadżety. Takie właśnie są nasze torby papierowe laminowane w kolorze uniwersalnej bieli.

Na wszystko, na każdą okoliczność

Duże torby laminowane wygodnie pomieszczą nasze firmowe kalendarze, notesy, ulotki czy długopisy. Będą idealnie nadawać się jako opakowanie powitalnych zestawów konferencyjnych, podarunków dla Klientów czy prezentów dla Pracowników. Logo każdej firmy będzie się dobrze prezentować na białym, błyszczącym tle, niezależnie od branży. Torby papierowe laminowane to właściwy wybór na targi, szkolenia czy spotkanie opłatkowe. Są neutralne i dzięki temu ułatwiają budowanie międzynarodowych relacji biznesowych. Zamówienie większej ilości skutecznie rozwiązuje problem opakowań prezentowych w firmie. Budują wizerunek firmy jako organizacji profesjonalnej, odpowiedzialnej i wrażliwej ekologicznie. Naprawdę mogą stanowić skuteczny element działań wizerunkowych.

W trosce o przyrodę

W dzisiejszych czasach wręczyć komukolwiek foliówki już po prostu nie wypada. Jeśli nie chcemy odstawać od konkurencji a nasze materiały mają nieco większe gabaryty, koniecznie zdecydujmy się na duże torby laminowane! Każda z nich może być wielokrotnie używana przy różnych okazjach. Składając zamówienie nie tylko oszczędzamy czas i pieniądze. Zmniejszamy także ilość odpadów zmieszanych, więc mniej za nie płacimy. Redukujemy również nasz ślad węglowy, co ma niebagatelne znaczenie. A kiedy przyjdzie czas, surowiec można poddać recyklingowi, ratując drzewa oraz nasze płuca. A chyba nikt nie chce żyć w smogu, prawda?

Promocje