Torba laminowana 30x9x40 cm
search
  • Torba laminowana 30x9x40 cm
  • Torba laminowana 30x9x40 cm

Torba laminowana BORDO 30x9x40 cm -1 szt

9,17 zł
Ilość

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 30 cm
  • Głębokość: 9 cm
  • Wysokość: 40 cm

Rodzaj papieru torby:

  • gramatura : 150 g/m2

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : syntetyczny

Możliwy nadruk metodą offsetową (nadruk pantonowy lub CMYK) lub sitodruk. 

O szczegóły zapytaj naszych handlowców.

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Elegancka torba dla każdego

Nasza praktyczna torba laminowana znakomicie nadaje się np. do pakowania upominków i gadżetów firmowych. Wykonana jest z mocnego papieru, który wykończono w połysku. Polecamy ją wystawcom i  różnym firmom, które się np. prezentują na targach, organizują targi, konferencje albo chcą się po prostu skutecznie promować. Na gładkiej powierzchni można umieścić dowolną grafikę, logo firmowe albo napis. W ten sposób można fantastycznie reklamować swoją działalność!

Praktyczna torba na zakupione przedmioty

Kobiety uwielbiają przechadzać się po galeriach handlowych i wybierać piękne rzeczy. Zanim kupią garsonkę czy buty, długo je przymierzają i oglądają się w lustrze. Nie chcą wydać lekkomyślnie swoich pieniędzy, ale jak już kupią coś w dobrym sklepie, to chcą się tym pochwalić. Również mężczyźni cenią sobie gustowny zakup i potrafią wydać sporą sumę na markowe przedmioty. Efektowną sukienkę, ładny krawat czy piękny kostium warto spakować do ładnej torby z firmowym logo. Zadowolona klientka albo klient będą żywą reklamą Twojej firmy, wystarczy podarować im torbę z papieru laminowanego!

Choć na początku w promocję trzeba zainwestować i trochę poczekać na efekty, to warto wiedzieć, że takie działania okazują się „strzałem w dziesiątkę”. Trafnie wybrana reklama zwraca się wielokrotnie i naprawdę napędza sprzedaż. W efekcie generowane są wysokie przychody i Twoja firma może się świetnie rozwijać. Elegancka torba laminowana z Twoim logo buduje atrakcyjny obraz Twojego przedsiębiorstwa i sprawia, że ludzie chcą nawiązywać z Tobą długotrwałe relacje.

Postaw na jakość!

W sprzedaży znajdziesz wiele różnych produktów, które tylko pozornie są takie same. Dobry produkt odznacza się jednak jakością, jest estetycznie wykonany i bardzo trwały. Proponujemy Państwu piękne torby laminowane białe, które zostaną zawsze z zadowoleniem przyjęte przez Państwa Klientów. Z przyjemnością doradzimy Państwu produkty, które zapracują na Państwa sukces! Serdecznie polecamy nasze wyjątkowe torby laminowane!

25
Nowy