Ozdobne torby Prestiż - Papierowe ozdobne torby prestiż

Torby Papierowe Ozdobne

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Ozdobne torby prestiż

Torebki ozdobne papierowe przydają się w wielu sytuacjach. Piękne opakowanie stanowi atrakcyjną oprawę dla każdego prezentu. Są wyrazem wysokiej świadomości ekologicznej i dbałości o detale. Podnoszą wartość podarunku.Jest to element, którego nie można pominąć.W naszej ofercie mamy piękne, ozdobne torby z uchwytem sznurowym. Wyróżniają się eleganckim i uniwersalnym, liścianym motywem i są dostępne w dwóch rozmiarach: opakowanie o wymiarach 22x11x36 cm oraz na wino. Wystarczy zamówić!

Eleganckie i uniwersalne ozdobne torby

Jeżeli szukaliśmy eleganckiego sposobu na spakowanie firmowych gadżetów, pasującego do wielu okazji, nasze torebki ozdobne papierowe okażą się strzałem w dziesiątkę. Klasyczny, liściany motyw wyróżnia je spośród innych. Mocne, sznurowe uszka dają pewność, że uchwyt się nie zerwie. Pasują do gadżetów konferencyjnych czy podarunków dla Klientów, Kontrahentów oraz współpracowników. Nadają się na wiele okazji - od delegacji aż po przyjęcie świąteczne. Często takim prezentem jest również zapakowany osobno alkohol, jak na przykład wino. W takiej sytuacji nie musimy rezygnować ze spójności i kupować różnych opakowań na kalendarze i notesy. W naszej ofercie dostępne są oba rodzaje! Taki szczegół będzie wyrazem dbałości firmy i szacunku. Na pewno nasze ozdobne torby z uchwytem sznurowym będą pozytywnie wspierać wizerunek przedsiębiorstwa. Można je spokojnie zamówić w większej ilości i tym samym rozwiązać problem pakowania naszych gadżetów. Niezależnie od tego, czy planujemy obdarować uczestników szkolenia, nowych udziałowców czy gości naszej Firmy - spójne, eleganckie i trwałe opakowania doskonale sprawdzą się w swojej roli. Bo przecież pozytywny wizerunek buduje się również takimi szczegółami.

Trwałe i ekologiczne

Torebki ozdobne papierowe są idealnym rozwiązaniem dla firm czy instytucji poszukujących trwałego oraz przyjaznego dla środowiska opakowania na prezenty. Papier oraz sznurek są surowcami podlegającymi biodegradacji, a więc są bardziej ekologicznym i estetycznym rozwiązaniem, niż folia. Mogą być używane wielokrotnie. Tym samym produkujemy mniej odpadów zmieszanych. To zdecydowanie opłacalna inwestycja w ochronę przyrody i pozytywny wizerunek. Wystarczy złożyć zamówienie!