Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij

Promocje

Wszystkie promocje

Promocje


Akcesoria Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Podkategorie

Akcesoria do balonów

Balony to nieodłączny element każdego przyjęcia. Stanowią niezwykle prosty, a jednocześnie efektowny i atrakcyjny dla dzieci element dekoracyjny. Kinderball, pępkowe, impreza firmowa czy rocznica to okazje, które warto uczcić, podkreślając niezwykłość chwili piękną oprawą. Nieodzowna będzie odpowiednia dekoracja sali. Nasze dodatki do balonów z pewnością przydadzą się i sprawią, że każde przyjęcie przejdzie gładko. Na pewno niezbędne okażą się takie akcesoria do balonów, jak pompki i patyczki.

Patyczki z koszyczkami

Dzięki tym prostym elementom możemy stworzyć wiele aranżacji i wbijając je w styropian, konstruować łuki czy inne kształty, co często jest wykorzystywane np. na salach weselnych. Koszyczki ułatwią mocowanie i zapobiegną ubytkowi powietrza. Sam proces układania okaże się łatwy i przyjemny. Nasze dodatki do balonów można też wykorzystać podczas imprez masowych - nie ma chyba dziecka, które nie chciałoby otrzymać do ręki własnego balonika. Nieważne więc, czy urządzamy urodziny, Dzień Dziecka czy wieczór panieński - nasze akcesoria do balonów są po prostu niezastąpione na każdej imprezie.

Pompka ręczna

To gadżet znacznie przyspieszający i ułatwiający proces dekorowania każdej sali. W balonowym świecie obowiązuje jedna zasada: Im więcej, tym lepiej. Żeby wszystkie je sprawnie napompować, nie wystarczy tylko siła płuc. Takie rozwiązanie jest również mało higieniczne, to ma znaczenie zwłaszcza w trakcie wydarzeń z udziałem dzieci. Dobrą alternatywą jest pompka ręczna dwustronna, dzięki której o wiele szybciej napompujesz duże ilości balonów, również tych do modelowania, dzięki specjalnej końcówce.

Balonowa zabawa

Niezależnie od tego, czy planujemy wesele, urodziny, balik przebierańców czy jubileusz firmy - bez balonów i naszych akcesoriów po prostu się nie obejdzie. Nie zastanawiaj się więc dłużej i zainwestuj w godną oprawę każdego przyjęcia. Wystarczy, że klikniesz w przycisk zamówienia, a nasze pompki i koszyczki trafią pod wskazany adres. A problem dekoracji masz już z głowy.

Promocje