Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij
MENU

Strona Główna

Torby Papierowe Eko brązowe

Blog

Promocje

Wszystkie promocje
MENU

Strona Główna

Torby Papierowe Eko brązowe

Blog

Promocje


Torby Papierowe Eko brązowe Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Podkategorie

Torby Prestiż eko brązowe

Każdy, komu leży na sercu pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy, musi zainwestować w przyjazne dla środowiska torby papierowe. Bycie eko nie jest już tylko modą czy kaprysem. Nie jest też po prostu częścią PR-u przedsiębiorstwa. Jest finansową oraz wizerunkową koniecznością i częścią strategii budowania długofalowych, pozytywnych relacji. W tej sytuacji niezbędnym i logicznym krokiem jest wyeliminowanie opakowań z tworzyw sztucznych i przestawienie się na ekologiczne torby papierowe.

Eko torby

Opakowania z papieru wypierają te wykonane z plastiku i trudno się temu dziwić. Eko torby wykonane z tego tworzywa są w pełni biodegradowalne, a więc nie wywierają szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. Są wygodne w użytkowaniu i można je wielokrotnie wykorzystywać. Eko brązowe torby z uchwytem sznurkowym sprawdzą się przy każdej okazji. Będą doskonałym wyborem niezależnie od tego, czy chcemy przygotować prezent powitalny dla nowego Klienta, wysłać Kontrahentowi świąteczny podarunek czy skompletować zestawy powitalne dla uczestników konferencji lub szkolenia. Ekologiczne torby papierowe to istotny krok w budowie pozytywnego wizerunku firmy i zacieśnianiu więzi z ważnymi dla nas ludźmi i instytucjami.

Uniwersalne, trwałe i estetyczne

Obecnie chyba już żadna firma nie może pozwolić sobie na to, by kojarzono ją z plastikiem i negatywnym wpływem na środowisko naturalne. A torby papierowe są nie tylko eko, ale i doskonale wpasują się w wizerunek firmy. Eko brązowe torby z uchwytem sznurowym są dostępne w różnych rozmiarach w zależności od tego, jaki podarunek przygotowaliśmy dla Klientów czy współpracowników. Pomieszczą alkochole, takie jak dobre wino, kalendarze czy też notesy firmowe. Nasze ekologiczne torby papierowe nie odkształcają się ani nie przecierają, a wykonana ze sznurka rączka czyni transport wygodniejszym i bezpieczniejszym. Brąz stanowi ciepłe i naturalne tło niezależnie od palety barw przedsiębiorstwa. Wystarczy, że dodasz nasze eko torby do zamówienia, by uczynić ważny krok w stronę profesjonalnej, odpowiedzialnej i troszczącej się o środowisko firmy.

MENU

Strona Główna

Torby Papierowe Eko brązowe

Blog

Promocje