Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij

Promocje

Wszystkie promocje

Promocje


25x11x32 cm Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Podkategorie

Średnie torby lakierowane 25x11x32 cm

Idealne opakowanie powinno być ekologiczne, estetyczne, uniwersalne oraz dopasowane do wielkości gadżetów, które pragniemy podarować Kontrahentom, Klientom czy Współpracownikom. Dlatego niesłabnącą popularnością cieszą się torby papierowe. Nasze średnie torby lakierowane są nie tylko przyjazne środowisku i trwałe, ale też dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Pomieszczą firmowe kalendarze czy notesy i sprawdzą niezależnie od tego, czy przygotowujemy je jako podarunek na konferencję, firmowe spotkanie czy delegację.

Ekologiczne i trwałe

Obecnie prowadzenie jakiejkolwiek instytucji wymaga również wysokiej świadomości ekologicznej. Jednym z prostych i skutecznych sposobów na bycie firmą przyjaźniejszą środowisku jest wymiana torebek z tworzyw sztucznych na te wykonane z papieru. Jest to surowiec trwały i ekologiczny, a walory estetyczne sprawiaką, że podarowanie jakiegokolwiek gadżetu w opakowaniu z plastiku jest już swoistym faux pas. Jeżeli nie chcemy negatywnie wyróżniać się na tle konkurencji, koniecznie zainwestujmy w średnie torby lakierowane! Dodatkową zaletą jest wygoda użytkowania - nie będą nieprzyjemnie wrzynać się w dłoń, jak coraz mniej mile widziane siatki foliowe.

Uniwersalne i spersonalizowane

Oprócz tego, że dokonując zakupu budujemy wizerunek firmy jako przyjaznej środowisku i odpowiedzialnej, możemy też mieć pewność, że nasze opakowania sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji. Będą idealne, gdy jedziemy w delegację, organizujemy konferencję, spotkanie z Kontrahentami czy firmowy “Opłatek”. Zakup większej ilości od razu ogranicza ślad węglowy, oszczędza czas i daje pewność, że torebki papierowe będą pod ręką za każdym razem, gdy chcemy wręczyć komuś podarunek. Mając do wyboru aż siedem wersji kolorystycznych, możemy wybrać takie, które są spójne z wizerunkiem firmy. To dobry sposób na wyróżnienie się na tle innych. Niewielkim kosztem możemy zrobić duży krok w stronę budowy pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, Wystarczy, że dodasz do przycisku zamówienia!

Promocje