Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij

Promocje

Wszystkie promocje

Promocje


31x12x41 cm Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Podkategorie

Duże torby lakierowane 31x12 x41 cm

Budowanie pozytywnego, proekologicznego a zarazem profesjonalnego wizerunku firmy to poważne wyzwanie dla każdego przedsiębiorstwa. Jest sumą wielu drobnych, konsekwentnych działań, dzięki którym prezentujemy się jako poważne przedsiębiorstwo, troszczącego się o przyszłość naszej planety. Jednym z takich, łatwych do realizacji, kroków, jest wymiana opakowań z tworzyw sztucznych na te wykonane z przyjaznego dla środowiska papieru. Duże torby lakierowane z całą pewnością sprawdzą się doskonale w tej roli.

Ekologiczne opakowanie na większe gadżety

Okazji do obdarowywania firmowymi upominkami jest bardzo wiele. Trzeba przecież przygotować zestawy konferencyjne dla gości. Podarunki dla przybyłych do nas z wizytą ważnych Kontrahentów. Zestaw dla stałych lub potencjalnych Klientów. Zwłaszcza ta ostatnia metoda zwiększa sprzedaż - komuś, kto coś już od nas otrzymał, trudniej będzie odmówić. Będziemy też postrzegani jako sympatyczniejsi i bardziej godni zaufania. Duże torby papierowe to świetne opakowanie na większe gadżety, niezależnie od okoliczności. Zapakowanie upominków w folię na szczęście odchodzi w przeszłość. Jest nawet swoistym nietaktem. Jeśli zdecydujemy się zapakować nasze podarki w duże torby lakierowane, z pewnością zostaniemy dobrze zapamiętani.

Na każdą okazję

Jeżeli szukamy opakowania, które sprawdziłoby się niezależnie od okoliczności - warto zdecydować się na nasze duże torby papierowe. Będą się pięknie prezentować niezależnie od tego, kogo i z jakiej okazji chcielibyśmy obdarować firmowymi gadżetami. Ponieważ są gładkie, są też neutralne światopoglądowo. Jest to szczególnie istotne, gdy pracujemy w środowisku międzynarodowym. Do wyboru mamy aż siedem wersji kolorystycznych. Każdy rodzaj papieru lakierowanego wygląda oczywiście doskonale, ale my możemy wybrać ten dopasowany do loga naszej firmy. Prosty i schludny wygląd opakowania będzie stanowić dla niego idealne tło. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a nie będzie już trzeba martwić się o opakowania prezentowe dla Klientów czy Współpracowników.

Promocje