Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij
MENU

Strona Główna

Torby Papierowe Kolorowe

Blog

Promocje

Wszystkie promocje
MENU

Strona Główna

Torby Papierowe Kolorowe

Blog

Promocje


Torby Papierowe Kolorowe Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Podkategorie

Torby Prestiż kolorowe

Nasze kolorowe torby z uchwytem sznurkowym z pewnością zainteresują wszystkich, szukających pięknego, eleganckiego, ekologicznego oraz trwałego opakowania prezentowego. To doskonała alternatywa dla cieszących się coraz mniejszą popularnością i nie podlegających biodegradacji opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych. I nic dziwnego! Stanowią integralną część każdego zestawu prezentowego, niezależnie od okoliczności. Kolorowe torby papierowe świetnie się prezentują i można je wielokrotnie wykorzystywać. To piękna strona dbałości o przyrodę.

Trwałe i przyjazne dla środowiska

Sztywny papier, z którego są wykonane, jest surowcem podlegającym biodegradacji. Przynosi firmie oszczędności, gdyż zmniejszamy ilość odpadów zmieszanych. Jednocześnie jest trwały, więc po podróży do miejsca docelowego będzie się prezentował o wiele lepiej, niż poprzecierana torba foliowa. Sznurek uszka daje pewność, że podczas przekazywania upominków nie dojdzie do zerwania uchwytu i ewentualnego uszkodzenia prezentu. Mogą być wielokrotnie wykorzystywane. Kolorowe torby papierowe to doskonała wizytówka odpowiedzialnej, proekologicznie nastawionej firmy.

Idealne na każdą okazję

Nasze kolorowe torby z uchwytem sznurkowym są gładkie i dostępne w trzech wersjach: granatowej, czarnej oraz zielonej. Są to barwy kojarzące się niewątpliwie ze stabilnością oraz profesjonalizmem. Stanowią doskonałe tło dla naszego logo niezależnie od tego, w jakiej działasz branży. Będą odpowiednie niezależnie od tego, czy przygotowujemy zestawy powitalne dla uczestników Waszego szkolenia, wybieramy się z wizytą do Kontrahenta czy rozmowę z potencjalnym Klientem. Zawsze będą wspierać pozytywny wizerunek firmy. Nie musimy też obawiać się ewentualnych niezamierzonych niezręczności w środowisku międzynarodowym. Neutralny wygląd będzie pozytywnie odebrany bez względu na szerokość i długość geograficzną. Wystarczy więc zamówić nasze kolorowe torby papierowe właśnie teraz i mieć z głowy odwieczny firmowy problem opakowań prezentowych.

MENU

Strona Główna

Torby Papierowe Kolorowe

Blog

Promocje