Balony do modelowania MIX kolor x2 + pompka
search
  • Balony do modelowania MIX kolor x2 + pompka
  • Balony do modelowania MIX kolor x2 + pompka

Balony do modelowania MIX kolor x2 + pompka baloniki GEMAR rurki do modelowania MODELINY

78,34 zł
Ilość

Balony do modelowania włoskiego producenta Gemar Balloons

SPECYFIKACJA BALONÓW:

  • długości 140 cm
  • mix kolorów w opakowaniu
  • 100 sztuk baloników w paczce x2

Balony do modelowania, umożliwiające wykonanie różnych balonowych figurek.
Do napompowania balonów niezbędna jest POMPKA, która jest w zestawie.

POMPKA :

  • dwustronna
  • uniwersalna
  • możliwość nadmuchania klasycznych balonów i tych do modelowania

Balony do modelowania włoskiego producenta Gemar Balloons, umożliwiające wykonanie różnych balonowych figurek. Do napompowania balonów niezbędna jest POMPKA !

Balony posiadają atesty do kontaktu z dziećmi od 3 roku życia.

Modelowanie dla młodszych i starszych

Balony to nie tylko dodatki, którymi może bawić się dziecko. Występują one w wielu formach i rodzajach, a wprowadzenie ich do codzienności najmłodszego członka rodziny pozwala rozwijać u niego wyobraźnię oraz zdolności motoryczne. Modelowanie z balonów cienkich i smukłych wielu pamięta z czasów młodości, będąc w cyrku lub podziwiając różne występy w telewizji. Dziś balony do modelowania nie są trudno dostępnym produktem, a ich cena znajduje się na poziomie do zaakceptowania przez każdego konsumenta. Co więcej, ich zastosowanie jest coraz szersze!

Balony jako atrakcyjny dodatek

Modelowanie z balonów to okazja do puszczenia wodzy wyobraźni oraz stworzenia niepowtarzalnych form, które będą młodego człowieka napawać dumą. Balony do modelowania są doskonałym dodatkiem na różnorodne dziecięce imprezy, gdzie mogą stanowić ciekawy przerywnik między różnymi atrakcjami. Nie brakuje ich również na wielu imprezach oraz eventach, podczas których mogą zwrócić uwagę wielu osób na konkretne stoisko wystawowe, czy też zachęcić do jego odwiedzenia.

Wysoka wytrzymałość

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie balony charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością, w efekcie mogą one służyć przez długi czas, nie będąc jedynie jednorazowym dodatkiem. Wspólne budowanie z balonów postaci zwierząt lub różnych konstrukcji pozwala zacieśnić relacje na linii dziecko-rodzic, a dorosłym na chwilowy powrót do czasów, kiedy wszystko było bardziej kolorowe. Modelowanie może szybko okazać się strzałem w dziesiątkę i na nowo podbić serca dzieci, jak i dorosłych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiedniego balonu reklamowego.

9993
Nowy