Balon piłka MIX KOLORÓW
search
  • Balon piłka MIX KOLORÓW

Balony piłki MIX KOLORÓW 10 sztuk

17,99 zł
Ilość

Balony - Piłki włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów:

  • kolor: GPBD1/A5 mix kolorów
  • średnica: 18"/45 cm
  • ilość: 10 sztuk baloników

Balon piłka MIX KOLORÓW 10 sztuk

Kto z nas nie lubi balonów. Zwykle kojarzą się z dzieciństwem, chwilową frajdą odbijania, dopóki nie pęknie, lekką i bezpieczną piłką dla najmłodszych. Najfajniejsze są te balony typu olbrzym! Można się nimi bawić w kilka osób! Wbrew pozorom mają one jednak znacznie więcej zastosowań oraz nie są przeznaczone wyłącznie dla dzieci. Dorośli też je uwielbiają.

Balony - niegasnąca popularność na wszelkiego rodzaju imprezach - dlaczego takie niezastąpione?

Balony to świetna atrakcja na uroczystości i stwarzające kolorowe, pełne radości i dobrego humoru imprezy przez cały rok. Są zawsze na czasie. Dzieci i dorośli są z nich zadowoleni: od czasu ich wynalezienia około 200 lat temu balony są niezbędne na każdej super imprezie. Niespodzianką jest to, że nadają się równie dobrze do dekoracji na zewnątrz jak i do pomieszczeń. A to akcesorium imprezowe jest tanie i bardzo wszechstronne. Wiele kolorów, różnych kształtów i wydruków jest dostępnych w naszym sklepie internetowym. Napełniony gazem balonowym lub po prostu napompowany i przymocowany do sznurka - balon lateksowy typu olbrzym w różnych kolorach. Mogą służyć także jako piłka.

Balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem kierują Twoje życzenia lub gratulacje bezpośrednio do odbiorcy. Są one nie tylko drukowane z ładnymi, współczesnymi motywami, ale także prezentują Twoje wypowiedzi w piękny sposób. Sprawią radość osobie, dla której przygotowywana jest impreza.

Marzenia lecą do nieba

Rozpocznij nowe życie, zrób jakieś postanowienie i puść balon wysoko do góry. Z jakiej okazji? Zaręczyny, śluby, a nawet nowy rok, wszystkie powody są dobre, aby pokazać swoją wiarę w powzięte plany i nadać im symbol w postaci wypuszczanego w powietrze balona. Z pozoru błaha czynność sprawi, że potraktujesz swoje obietnice poważnie i będziesz się ich trzymać.

9989
Nowy