BALONY z nadrukiem 1+0 -500 szt pastelowe balony z WŁASNYM NADRUKIEM /LOGO na balonie
search
 • BALONY z nadrukiem 1+0 -500 szt pastelowe balony z WŁASNYM NADRUKIEM /LOGO na balonie
 • BALONY Pastelowe z własnym NADRUKIEM REKLAMOWE LOGO 100szt
 • BALONY Pastelowe z własnym NADRUKIEM REKLAMOWE LOGO 100szt
 • BALONY z nadrukiem 1+0 -500 szt pastelowe balony z WŁASNYM NADRUKIEM /LOGO na balonie

BALONY z nadrukiem 1+0 -500 szt pastelowe balony z WŁASNYM NADRUKIEM /LOGO na balonie

590,40 zł
Ilość

Balony z nadrukiem własnego logo

SPECYFIKACJA:

Włoskie balony Gemar Balloons

Wymiary balonów:

 • rozmiar: ok. 10'' / 26cm

Rodzaj materiału balona:

 • kolory: Pastelowe
 • materiał: latex

Nadruk na balonach:

 • jednokolorowy jednostronny 1+0

Ilość balonów:

 • 500 sztuk

Instrukcja postępowania

 1. Wybierz swój kolor balonów
 2. Podajesz numer koloru balonów i kolor nadruku (kolory podane poniżej )
 3. Przesyłasz swoje pliki z grafiką do druku (akceptowane rozszerzenie plików: .cdr, .eps, .ai, .pdf w wersji wektorowej)
 4. Następnie otrzymasz plik z wizualizacją do akceptacji (wizualizacja jest ostateczną formą potwierdzenia zawartości merytorycznej projektu, za którą wyłączną odpowiedzialność ponosi osoba akceptująca)
 5. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji   

Najwyższa jakość i profesjonalizm - to cechuje nasze balony pastelowe z nadrukiem.

Nasza oferta zawiera pakiet 500 sztuk balonów, które możemy spersonalizować zgodnie z Twoimi wymaganiami. Balony te są doskonałym narzędziem do reklamy Twojej marki, promocji produktów lub usług oraz na wszelkie imprezy i uroczystości. To idealny element dekoracyjny na urodzinach, weselach ale także jako gadżet reklamowy podczas eventów, imprez firmowych i akcji promocyjnych. Wysoka jakość nadruku wykonanego metodą sitodruku gwarantuje jego trwałość i czytelność. 

Balony z nadrukiem to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wyróżnić się na rynku i zwiększyć swoją rozpoznawalność. Balony pastelowe z indywidualnym nadrukiem to nie tylko skuteczna reklama, ale także sposobność do wyróżnienia się w tłumie i pozostawienia trwałego wrażenia na Klientach. Balony z nadrukiem to świetny sposób na wypromowanie marki, a także na zdobycie uwagi klientów. Ich kolorystyka w pastelowych tonacjach przyciąga wzrok i wprowadza pozytywny nastrój.

Nasze balony pastelowe z nadrukiem są wykonane z najlepszej jakości materiałów, co sprawia, że są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dostępne są w standardowym kształcie, co umożliwia łatwe ich pakowanie i przechowywanie.

Możemy wykonać nadruk w jednym kolorze na jednej lub obu stronach balonu, co pozwoli na pełną personalizację Twojego przekazu reklamowego. Nasz nadruk sitodrukowy gwarantuje wysoką jakość i trwałość, dzięki czemu Twoja reklama będzie dobrze widoczna i czytelna.

Jako producent balonów reklamowych, oferujemy szybką realizację zamówień oraz konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz większej ilości balonów lub chcesz wykonać bardziej zaawansowany nadruk, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Wykorzystaj nasze balony pastelowe z nadrukiem jako skuteczne narzędzie reklamy i promocji Twojej marki, produktów lub usług.

5903890203283
999
Nowy