• -15%
Balony pastelowe -
search
  • Balony pastelowe -

Balony pastelowe białe - IHS nadruk złoty -50 szt

25,99 zł
22,09 zł Zniżka 15%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 25,99 zł
Ilość

Balony pastelowe z nadrukiem

Specyfikacje :

  • Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons
  • Wielkość : 10”/ 26 cm
  • Kolor : biały
  • nadruk : złoty

PAKIET: 50 sztuk

Balony pastelowe z gotowym nadrukiem na Pierwszą Komunię Świętą - pakiet 50 sztuk

 

Planujesz przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej i potrzebujesz balonów? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Balony pastelowe z gotowym nadrukiem, które wyróżnią Twoje przyjęcie z okazji tak wyjątkowej uroczystości.

 

Nasze balony pochodzą od włoskiego producenta Gemar Balloons, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Mają standardowy rozmiar 10"/26cm, co sprawia, że są idealnym dodatkiem do każdego przyjęcia. Kolor biały i złoty nadruk tworzą elegancką i subtelnie zdobioną dekorację.

 

Balony pastelowe z gotowym nadrukiem na Pierwszą Komunię Świętą są dostępne w pakiecie 50 sztuk, co jest idealnym rozwiązaniem dla średniej wielkości przyjęć. Możesz mieć pewność, że Twoje goście będą zachwyceni widokiem tych pięknych balonów.

 

Dzięki naszej ofercie, przygotowanie dekoracji na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej staje się łatwe i wygodne. Nie musisz już martwić się o dodatkowe ozdoby - balony pastelowe z gotowym nadrukiem są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 

Zamów już dziś pakiet 50 sztuk balonów pastelowych z gotowym nadrukiem na Pierwszą Komunię Świętą i ciesz się piękną dekoracją na swoim przyjęciu!

9
Nowy