Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij
MENU

Strona Główna

Kategorie

Blog

Najczęściej kupowane

Promocje

Wszystkie promocje
MENU

Strona Główna

Kategorie

Blog

Najczęściej kupowane

Promocje

Torba papierowa czy materiałowa?

21 02 2022

W dobie wzrostu świadomości o konieczności ochrony przyrody, poszukujemy nowych sposobów na prowadzenie ekologicznego życia. Jedną z możliwości jest stosowanie odpowiednich toreb przeznaczonych na przykład do przenoszenia codziennych zakupów ze sklepu do domu. Dostępne są w głównej mierze dwa rodzaje: materiałowe i papierowe. Które jednak lepiej wybrać, jeśli chcemy postępować przyjaźnie wobec środowiska?

Torba papierowa czy materiałowa - którą z nich wybrać?

Każda z wymienionych ma swoje wady i zalety. Cechy je wyróżniające mogą być przydatne w różnych sytuacjach. Wybrać więc torbę papierową? A może materiałową? Sprawdźmy, czym się różnią te dwie wersje!

Cechy toreb papierowych

Najczęściej wykorzystywane są do wręczania upominków solenizantom czy bliskim osobom. Zwykle takie prezentowe torby papierowe są specjalnie laminowane i ozdabiane. Zwykła siatka tego rodzaju cechuje się wysoką biodegradowalnością. Ze względu na użyty w jej produkcji materiał bardzo szybko rozkłada się w przyrodzie. Co więcej, można w niej pomieścić wiele przedmiotów, a zarazem doskonale nadaje się do przechowywania zakupów spożywczych.

Cechy toreb materiałowych

Tego rodzaju torby możesz wykorzystać wielokrotnie. Są solidne i wytrzymałe, przez co można w nich przenieść wiele ciężkich przedmiotów. W przypadku ich zabrudzenia, można je zwyczajnie wyprać w pralce, aby znowu były czyste i prawie jak nowe. Co więcej, można je dodatkowo ozdabiać, nadając im bardziej spersonalizowanego charakteru. Latem wiele kobiet może je nosić zamiast torebek!

Torba dopasowana do Twoich potrzeb

Tak naprawdę, to jaką torbę - papierową czy materiałową - wybierzesz, zależy od Twoich upodobań oraz potrzeb. Przy cięższych zakupach lepiej sprawdzi się torba materiałowa, podczas gdy przy tych nieco lżejszych, na przykład spożywczych, papierowa.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz obie wersje, zachęcamy więc już teraz do ich zakupu. Z całą pewnością znajdziesz u nas torbę doskonale dopasowaną do Ciebie. Co więcej, proponujemy je w bardzo dobrych cenach.

MENU

Strona Główna

Kategorie

Blog

Najczęściej kupowane

Promocje