• Obecnie brak na stanie
Drzewko PAMIĄTKOWE + GRAWER
search
  • Drzewko PAMIĄTKOWE + GRAWER
  • Drzewko PAMIĄTKOWE + GRAWER
  • Drzewko PAMIĄTKOWE + GRAWER

Drzewko PAMIĄTKOWE + GRAWER

88,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Drzewo wykonane ze sklejki, 

Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdej młodej pary. Warto upamiętnić te chwile w szczególny i wyjątkowy sposób. Prezentów dla Młodych Par jest bez liku, warto jednak pomyśleć o upamiętnieniu samego wydarzenia, jakim jest właśnie ślub. Mamy na to dla Ciebie pomysł, który na pewno przypadnie Ci do gustu.

Drzewko pamiątkowe - symbol życia i pamięci

Drzewko pamiątkowe daje Ci możliwość, aby wyrazić wdzięczność i stworzyć żywą i “rosnącą” pamięć o tym radosnym dniu. Drzewko jako unikalny prezent w dniu ślubu, “rosnąca” pamięć, symbol życia może być wykonane z brzozy, dębu czy innych ulubionych drzew. Na stronie można wybrać własne drzewo pamięci.

Drzewko upamiętniające ślub

Pamiątka ślubu w postaci drzewka pamiątkowego wraz z zawieszkami-serduszkami to idealny pomysł dla Młodej Pary. Jest to Oryginalna ozdoba z możliwością personalizacji, która zapewni idealny okolicznościowy prezent dla znajomych, rodziny i przyjaciół, a wykonanie w technologii laserowej pozwoli cieszyć się trwałością i precyzją produktu.

Prezenty upamiętniające ślub

To Ty decydujesz, jak będzie wyglądał Twój indywidualny prezent. Jednak my polecamy właśnie drzewko wykonane ze sklejki wraz z uroczymi serduszkami, na które można nanosić tekst, na przykład pamiątkowe imiona uczestników tego niepowtarzalnego wydarzenia. Możliwe jest wygrawerowanie dowolnego napisu lub loga. Pamiątkowe drzewko funkcjonuje w taki sposób, że goście zostawiają swój odcisk, który staje się listkiem na drzewie. Oryginalna pamiątka - drzewo z odciskami i wpisami rodziny.

Miejsce na pamiątkowe drzewko dla młodej pary

Na sali, w której będzie odbywało się przyjęcie zalecamy uprzednie ustawienie sztalugi, jako najlepszej podpórki do planszy z drzewkiem. Prosimy przede wszystkim o podanie imion oraz daty ślubu, aby wykonać grawer. Listki-serduszka będą dodatkową atrakcją dla gości, którzy będą mogli uczestniczyć w widoczny sposób w tym ważnym, odtąd niezapomnianym w życiu wydarzeniu.

Nowy