• Obecnie brak na stanie
DYPLOM WZOROWYCH RODZICÓW
search
  • DYPLOM WZOROWYCH RODZICÓW
  • DYPLOM WZOROWYCH RODZICÓW
  • DYPLOM WZOROWYCH RODZICÓW
  • DYPLOM WZOROWYCH RODZICÓW

DYPLOM WZOROWYCH RODZICÓW

65,99 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Każdy prezent warto spersonalizować. Czy to na urodziny, czy to na ślub, niezależnie od okazji. Świadczy to o naszym zaangażowaniu, najszczerszych podziękowaniach czy życzeniu wszystkiego dobrego danej osobie. Dołączenie dyplomu do prezentu wręczanego rodzicom z okazji ślubu sprawi, że miłe wspomnienia pozostaną na dłużej. Istnieje możliwość wygrawerowania dowolnego, przesłanego nam tekstu w czcionkach z naszej kolekcji.

Podziękowania dla Rodziców - jak je okazać w dniu ślubu

Od najmłodszych lat wykonujemy kartki dla rodziców czyli tak zwane laurki. W dniu ślubu warto podtrzymać tę tradycję. Zbliża się najważniejszy dzień w Twoim życiu i nie wiesz jak okazać wdzięczność rodzicom? Planowanie wesela to czas na wybieranie wszystkich szczegółów i drobiazgów dla tej wyjątkowej uroczystości. W tych chwilach nie zapominajmy o również o naszych rodzicach, którzy zawsze nas wspierali, jak tylko mogli. Gdy emocje po pierwszym tańcu opadną, nadchodzi szczególny dla nich moment. Podziękowania dla Rodziców są dla Was szansą na okazanie miłości, wdzięczności i szacunku. Można wykazać się finezją w komponowaniu tekstu przemówienia i inwencją w wyborze lub samodzielnym wykonaniu prezentu.

Propozycje na prezent dla rodziców od sklepu internetowego

Proponujemy wyjątkowy prezent dla rodziców, którego nie musicie wykonywać samodzielnie, ale możecie uczestniczyć w jego tworzeniu i powstawaniu. Prezent, który zaskoczy subtelnym humorem, oryginalnością i elegancją oraz w który włożysz całe serce, dedykując tekst, który będzie charakterystyczny tylko dla was, a rodziców wzruszy do łez.

Dyplom w podziękowaniu dla rodziców

Dyplom kojarzył się do tej pory z ukończeniem szkoły czy zdobyciem głównej nagrody? Pora zwalczyć ten stereotyp, bowiem dyplom można również wręczyć rodzicom – za to że są, za ich troskę i opiekę przez długie lata. Okazją do podziękowań i ożywienia wspomnień jest taki prezent weselny wręczany przez Młodą Parę rodzicom. Bogata oferta dyplomów ślubnych sprawia, że można wybrać ten najlepiej korespondujący ze stylem, w jaki zostało urządzone wesele, czy nawet stylem mieszkania rodziców. Młoda Para może zatem wybierać wśród dyplomów drewnianych i papierowych, również tych w stylu vintage czy zawierających ślubne zdjęcie Nowożeńców. Do wyboru jest treść dyplomu – dostępne są przykładowe podziękowania, ale na dyplomie można również umieścić własne teksty, które są zamieszczane w postaci graweru. Te osobiste, będą podwójnie cenne, choć samo już spojrzenie rodziców na dyplom wywoływać będzie u nich najczulszy uśmiech.

Nowy