• Obecnie brak na stanie
PODUSZKA NA OBRĄCZKI Z KWIATEM
search
  • PODUSZKA NA OBRĄCZKI Z KWIATEM

PODUSZKA NA OBRĄCZKI Z KWIATEM

32,99 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Dzień ślubu to wyjątkowa chwila dla każdej Pary Młodej. Wszyscy pragną, aby ten dzień był wyjątkowy, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Każdy, najmniejszy nawet detal i szczegół powinien być wtedy dopracowany wręcz do perfekcji. Wśród licznych dodatków, jakie warto posiadać w swoim asortymencie jest poduszka na obrączki, jako element, który niesiony jest zazwyczaj przez dziecko w czasie mszy świętej, kiedy to Młoda Para zmierza do ołtarza, by te dwa symboliczne i jakże ważne kółka założyć sobie wzajemnie na palce.

Poduszka na obrączki - doskonały dodatek na ślubie

Wśród dostępnych w naszej ofercie produktów, jedną z propozycji jest ta właśnie poduszka na obrączki z kwiatem, która to prezentuje się niezwykle efektownie. Stanowi ona doskonały dodatek podczas ceremonii mszy świętej. Dwie obrączki stanowią symbol małżeństwa, które łączy dwoje ludzi w jedno. Para Młoda nakładając je sobie na palce wymawia słowa Przyjmij tę obrączkę, jako znak mojej miłości i wierności w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego… Taka mała rzecz, a tak wiele znaczy, jeśli chodzi o moment wejścia na zupełnie nową drogę, na której dwoje ludzi staje się rodziną.

Prezentowana poduszka na obrączki występuje w kolorze białym. Na niej umieszczony został duży kwiat, w środku którego znajduje się miejsce na obrączki. Niesione przed Parą Młodą do ołtarza, znajdują się na pierwszym planie i prezentują się przy tym naprawdę niezwykle efektownie, czyli tak, jak Młoda Para tego by oczekiwała.

Poduszka na obrączki z kwiatem propozycją dla najbardziej wymagających Nowożeńców

Jeśli chcecie, aby Wasza poduszka na obrączki była naprawdę wyjątkowa i zdecydowanie inna, niż wszystkie, to jesteśmy przekonani o tym, że nasza propozycja w pełni Was zadowoli i sprawi, że otrzymacie najpiękniejszy produkt, jaki tylko można wybrać. Niech ten dzień, nawet w najdrobniejszych szczegółach okaże się być jedyny w swoim rodzaju, taki, o jakim tylko Wy sami marzycie i jakiego chcecie. Czasami nawet takie małe rzeczy, okazują się mieć bardzo dużą moc.

Nowy