Balony BOMBY WODNE pt/20
search
  • Balony BOMBY WODNE pt/20

Balony pastelowe BOMBY WODNE PT20 mix kolorów GEMAR

6,94 zł
Ilość

Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons

Balony pastelowe:

  • kolor: PT 20 mix kolorów
  • rozmiar: 3”/8 cm
  • ilość: 100 sztuk baloników w paczce 

Prezentowany przez nas produkt to zestaw balonów na wodę, które są prawdziwymi bombami wodnymi! Ich największym atutem jest to, że nie odpowiadają tylko i wyłącznie za dekorację oraz wystrój przestrzeni uroczystości, ale przede wszystkim są świetnym elementem rozrywkowym. Pozwolą dzieciom na moc atrakcji i zabawy! Balony na wodę są wyposażone we wnętrze, które umożliwia napełnienie do nich wody. Po pęknięciu balona, woda tryska i wylewa się, co daje dzieciom mnóstwo szczęścia i radości. Bomby wodne świetnie sprawdzają się podczas imprez na świeżym powietrzu, które odbywają się w sezonie letnim i wiosennym. Ładna pogoda i promienie słoneczne to najlepsi towarzysze balonów z wodą, które pozwalają dzieciom na odrobinę szczęścia i szaleństwa!

Połączenie unikatowej dekoracji z niezwykłą atrakcją każdej imprezy

Balony z wodą to niesamowity produkt o wielu możliwościach. Świetnie sprawdzi się jako oryginalna dekoracja na każdą imprezę dla dzieci. Będzie przepięknie ozdabiać przestrzeń, w którym odbędzie się uroczystość. Bomby wodne będą prezentować się bardzo ładnie zarówno na podłodze, jak i powieszone na górze. Różne odcienie kolorystyczne pozwolą na stworzenie doskonałej kompozycji. Dodatkowo, balony z wodą staną się ciekawą atrakcją, którą docenią wszystkie dzieci. Pękanie balonów i tryskająca woda to wszystko, co najmłodsi kochają najbardziej! Impreza z tak niewielką, ale wyjątkową atrakcją w korzystnej cenie stanie się niepowtarzalna i luksusowa!

Stwórz kolorową imprezę pełną radości i zabawy

Dzięki balonom z wodą impreza Twojego dziecka zyska radosnego i szalonego charakteru! Spraw najmłodszym radość i wzbogać wystrój każdej uroczystości unikatowymi bombami wodnymi. Ten minimalistyczny detal istotnie wpłynie na atrakcyjność kinderbali. Bomby wodne będą produktem, dzięki któremu najmłodsi nie zapomną o imprezie do końca życia! Wszyscy goście docenią jej oryginalność, unikatowość i niepowtarzalność. Bomby wodne wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka!

987
Nowy