Balony a 70 MIX KOLOR
search
  • Balony a 70 MIX KOLOR
  • Balony a 70 MIX KOLOR

Balony pastelowe - A 70 MIX KOLORÓW Gemar

14,99 zł
Ilość

Balony A 70 włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów pastelowych:

  • kolor: A70 mix kolor
  • rozmiar: 7”/ 19cm
  • ilość:100 sztuk baloników w paczce

Nikt chyba nie może wyobraziź sobie dobrej zabawy na przyjęciu bez odpowiednich dekoracji. To właśnie one nadają imprezowej atmosfery każdemu wydarzeniu. Odpowiednio dobrane i efektownie wyeksponowane doskonale sprawdzą się podczas każdego przyjęcia. Mini balony mix kolorów to oferta skierowana w głównej mierze do dzieci, które uwielbiają różnorodne rozwiązania kolorystyczne. Dzięki małym gabarytom, balony tego rodzaju doskonale sprawdzą się również jako element dekoracyjny.

Mini balony - mix kolorów

Mini balony to świetna dekoracja, która z powodzeniem ozdobi niejedno przyjęcie urodzinowe. Mix kolorów połączone z girlandami i balonami w różnych rozmiarach stworzą fantastyczną atmosferę do doskonałej zabawy. Mini balony mix kolorów idealnie nadadzą się do tworzenia girland balonowych. Dodatkowo pięknie udekorują salę, w której urządzone jest pomieszczenie. Balony można napełnić zarówno powietrzem, jak i helem, dzięki czemu będą efektownie utrzymać się pod sufitem jako element dekoracji.

Mini balony mix kolorów - dekoracje

Balony o mniejszych gabarytach pozwalają nie tylko na zastosowanie jako dekoracja ścienna. Z powodzeniem, dzięki małej średnicy, mogą posłużyć jako dekoracja na stoły czy nawet torty. Mix balonów mini kolorowych można również zamocować na patyku, dzięki czemu znajdą swoje zastosowanie jako dekoracja na stoły, kwiaty czy nawet jako dodatek dekoracyjny do wypieków różnego rodzaju. Nasze produkty posiadają również odpowiednie atesty, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Mini balony mix kolorów w naszym sklepie

Przyjrzyj się pełnej ofercie naszego sklepu na kolorowe balony dla dzieci i zamów wybrane ich rodzaje. Jeśli szukasz czegoś tańszego, zamów lateksowe balony na urodziny. Jeśli zależy Ci na stworzeniu atrakcyjnej dekoracji urodzinowej, postaw na ich foliową, niezwykle kolorową i fantazyjną wersję. W sklepie znajdziesz również inne gadżety urodzinowe. Skorzystaj z naszej oferty i przygotuj się na najbliższe urodziny swojego dziecka.

493
Nowy