Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka bezpieczeństwa

Zamknij
Laminowana Ozdobna TL/2 25x11x32cm ślub Zobacz większe

Laminowana Ozdobna TL/2/13 25x11x32cm

cena: 29,36 zł

Torby ozdobne TL/2/13

pakiet mix 10 sztuk

Wymiary torby: 25,5x11x32 cm
szerokość X głębokość X wysokość

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Laminowana Ozdobna TL/2/13 25x11x32cm

Pakiet 10 sztuk zawiera mix 4 wzorów (zdjęcia powyżej) 

Torebki laminowane błysk, o gramaturze 150g/m2 z niepowtarzalną grafiką.

Torby z uchwytem sznurkowym PP, dodatkowo torba posiada wzmocnione dno i zakładki górne.

IDEALNE NA SPECJALNE OKAZJE !

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Laminowana torba ozdobna - na wiele okazji!

W ciągu roku nie brakuje wydarzeń, którym towarzyszy zakup prezentu. Dokonując jednak wyboru tego odpowiedniego, warto poświęcić nieco więcej uwagi równie ważnej kwestii, jaką jest opakowanie. Jeśli nie chcemy wykorzystywać ozdobnego papieru, popularnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem okażą się torby ozdobne, które można dziś zakupić praktycznie w każdym sklepie. Dlatego i w naszej ofercie uwzględniliśmy laminowane torby ozdobne, które świetnie wpisują się w charakter wielu uroczystości.

Solidne wykonanie i estetyka

Niniejsza torba laminowana utrzymana została w żywej, radosnej kolorystyce. Co ważne, w zestawie znajduje się 10 sztuk toreb - mix 4 kolorów. Oznacza to, że możesz dobrać odpowiednią torbę do okazji, ale i charakteru prezentu. Zestaw toreb to również dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy zakup prezentu Cię zaskoczył i musisz szybko znaleźć odpowiednie opakowanie.

Torebki laminowane błysk o gramaturze 150g/m2 z niepowtarzalną grafiką. Każdy model posiada wzmocnione dno i zakładki górne, co oznacza, że są solidne i wytrzymałe. Możesz schować do nich nawet cięższy prezent. Dodatkowo, uchwyt sznurkowy PP. pozwala na wygodne i komfortowe przenoszenie torebki. Jest idealna na specjalne okazje!

Szybka wysyłka pod wskazany adres

Zakupy w naszym sklepie to pewność szybkiej i bezproblemowej wysyłki. Jeśli jednak masz więcej pytań dotyczących oferty w zakresie toreb ozdobnych, zachęcamy do kontaktu. Uwaga! Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, co wynika z różnych ustawień kalibracji monitorów.

17 innych produktów w tej samej kategorii: