Torba Wenecja brąz 38x22x40cm torebka na zakupy materiałowa mocna
search
 • Torba Wenecja brąz 38x22x40cm torebka na zakupy materiałowa mocna
 • Torba Wenecja brąz 38x22x40cm torebka na zakupy materiałowa mocna

Torba Wenecja brąz 38x22x40cm torebka na zakupy materiałowa mocna

6,29 zł
Ilość

TORBA MATERIAŁOWA NA ZAKUPY SPECYFIKACJA:

Wymiary torebki:

 • Szerokość: 38 cm
 • Głębokość: 22 cm
 • Wysokość: 40 cm

Rodzaj materiału torby:

 • gramatura : ok. 100 gsm
 • materiał: polipropylen tkany
 • laminacja: błysk

Wytrzymałość toreb:

 • ok. 20 kg
 • uchwyt : krótki ok. 35 cm
 • wzmocnienie: przeszycie X-stick
 • pojemność: 33l

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Torba z urokliwym obrazkiem

Jeśli lubisz naturę i ptaki na pewno spodoba Ci się nasza torba zakupowa z wizerunkiem niewielkiego ptaszka i kiści jarzębiny. Ten trochę większy od wróbla ptak o pięknym ubarwieniu brzuszka, to gil zwyczajny. Można go zobaczyć głównie w zimie, kiedy podlatuje do domów człowieka w poszukiwaniu pokarmu. To wdzięczny widok, a możesz go mieć na zawsze, jeśli kupisz naszą torbę z polipropylenu tkanego. Jest duża i mocna, przeniesiesz w niej artykuły o łącznej masie aż do 30 kilogramów!

Gustowna torba z polipropylenu tkanego

Zakupy robimy dziś bardzo często, a kupujemy naprawdę wiele! Artykuły trzeba sprawnie przenieść, dlatego zapakuj je solidnie! Przyda Ci się nasza torba zakupowa, na której znajduje się piękna grafika. Gil z czerwonym brzuszkiem i dorodne kiście jarzębiny to zimowy obrazek, który przynosi wiele wspomnień. Gil z naszej torby z polipropylenu tkanego zamieszkujenajczęściej gęste i wilgotne lasy iglaste i mieszane. Spotkamy go też w sadach, parkach i na cmentarzach. Gile w lecie ukrywają się w gęstwinie leśnej i trudno je wypatrzeć. Żywią się głównie nasionami  drzew i krzewów leśnych, np. dzikiej róży. Na naszej torbie zakupowej obok gila znajdują się dorodne owoce jarzębiny, z których ptaszek chętnie wydłubuje pestki.

Wybieraj lepsze rozwiązania

Wiele razy idziemy do sklepu bez torby zakupowej i przy kasie kupujemy słabe foliówki. Napakowane po brzegi, mogą się łatwo przedrzeć i kłopot gotowy. Reklamówka taka nadaje się potem tylko do wyrzucenia i ląduje na jednym z wielkich wysypisk. Warto wiedzieć, że torba z polipropylenu tkanego powstaje z korzyścią dla środowiska naturalnego — produkuje się ją z odpadów. Jeśli się zabrudzi — wystarczy ją przetrzeć na mokro, jest odporna na wilgoć. Taka torba zakupowa jest bardzo trwała i możesz ją używać wiele lat.

Skorzystaj z naszej oferty!

Mamy do wyboru torby z polipropylenu tkanego w różnych rozmiarach, w wielu fantastycznych wzorach.  W naszym sklepie znajdą coś dla siebie miłośnicy zwierząt i pasjonaci pięknych widoków natury. Jest też coś typowo dla osób o dużym poczuciu humoru. Chętnie doradzimy Ci produkty, które wspomogąTwoją działalność.

Zapraszamy do kontaktu!

48
Nowy