Torba 4 pory roku PASKI 45x20x40cm
search
 • Torba 4 pory roku PASKI 45x20x40cm

Torba 4 pory roku PASKI 45x20x40cm torebka na zakupy materiałowa mocna

6,39 zł
Ilość

TORBA MATERIAŁOWA NA ZAKUPY SPECYFIKACJA:

Wymiary torebki:

 • Szerokość: 45 cm
 • Głębokość: 20 cm
 • Wysokość: 40 cm

Rodzaj materiału torby:

 • gramatura : ok. 100 gsm
 • materiał: polipropylen tkany
 • laminacja: błysk

Wytrzymałość toreb:

 • ok. 20 kg
 • uchwyt : krótki ok. 35 cm
 • wzmocnienie: przeszycie X-stick
 • pojemność: 36l

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Komfortowe zakupy w zasięgu ręki

Często chodzimy do różnych sklepów, marketów i hipermarketów. Wybieramy dziesiątki artykułów, płacimy za nie, a potem trzeba je przetransportować do domu. Większość z nas pakuje torby do samochodu, są też tacy, którzy zakupy umieszczają w koszyku roweru, inni chowają je do mobilnych wózków zakupowych. Niejeden z nas miał już okazję doświadczyć, czym jest słaba foliówka. Rozerwanie torby zakupowej nie jest niczym miłym, zwłaszcza jeśli trzeba zbierać rozsypane artykuły ze środka jezdni. Taka sytuacja nie przydarzy Ci się, jeśli będziesz używać mocnej torby z polipropylenu tkanego. Mamy wiele wzorów!

Ładna torba z polipropylenu tkanego

Na naszej torbie4 pory roku ZAPACHY znajduje się interesujący nadruk. To obrazy przedmiotów, które kojarzą się z wiosną, latem, jesienią oraz zimą i zapachami, które im towarzyszą. Dzieci uwielbiają np. robić świąteczne pierniki, które urzekają swoim aromatem. Na naszej torbie z polipropylenu tkanego znajdziesz właśnie m.in. obrazek takich słodkości.

Lepsza jedna torba niż setki innych

Czy wiesz, że używając naszej torby z polipropylenu tkanego, działasz na korzyść środowiska naturalnego? Nasz produkt jest niezwykle wytrzymały, w torbie możesz zmieścić przedmioty o łącznej wadze aż do 30 kilogramów! Nasza torba zakupowa jest odporna na wilgoć i bardzo łatwo można usunąć z niej brud (przecierając zwykłą szmatką). Materiał, z którego wykonano naszą torbę, gwarantuje bardzo długie, ekonomiczne użytkowanie (nawet kilka lat). To znacznie lepsze wyjście, niż każdorazowe kupowanie słabej torby foliowej, która jest przydatna tylko jeden raz, a potem zostaje wyrzucona do śmietnika.

Jak humor — taka torba z polipropylenu tkanego

Mamy bardzo dużo różnych toreb zakupowych. Jesteś miłośnikiem kotów? Mamy torby  z polipropylenu tkanego z obrazkiem kociaków! Lubisz psy? Też się znajdzie coś ciekawego! Panie przepadają za kwiatami  i widokami z przyrodą, inni z kolei cenią zabawne rysunki i napisy. Dla każdego klienta mamy coś specjalnego!

Zapraszamy do kontaktu!

41
Nowy