Torba laminowana 11x9x40 cm
search
  • Torba laminowana 11x9x40 cm
  • Torba laminowana 11x9x40 cm
  • Torba laminowana CZERWONA 11x9x40 cm -1 szt

Torba laminowana CZERWONA 11x9x40 cm -1 szt

4,84 zł
Ilość

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 11 cm
  • Głębokość: 9 cm
  • Wysokość: 40 cm

Rodzaj papieru torby:

  • gramatura : 150 g/m2

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : syntetyczny

Możliwy nadruk metodą offsetową (nadruk pantonowy lub CMYK) lub sitodruk. 

O szczegóły zapytaj naszych handlowców.

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Praktyczna torebka laminowana

Upominki, prezenty albo gadżety, które chcesz podarować swoim pracownikom, należy ładnie opakować. Najprostszym i najbardziej praktycznym wyjściem jest zdecydowanie się na estetyczną torbę laminowaną. Warto wybrać dobrej jakości produkt, który spełnia wysokie wymagania. Nasza torebka zakupowa wykonana jest z mocnego i giętkiego papieru, a jej wykończenie stanowi wygodny uchwyt sznurkowy zakończony supełkami. Torebka może unieść spory ciężar, z powodzeniem można umieścić w niej nawet ciężką butelkę.

Na torebce laminowanej umieść swoje logo

Wielu przedsiębiorców jest zainteresowanych naszym doskonałym produktem. Wśród nich może się znaleźć także np. elegancki sklep winiarski lub piwowarski. Takie miejsce cieszy się zainteresowaniem swoich stałych klientów, często też przychodzą tu nowi goście. Szukają najczęściej znakomitego wina lub piwa na prezent dla znajomego, lub kogoś z rodziny. Gdy już znajdą swój wyjątkowy upominek, będą zastanawiać się, w co go zapakować. Dużym ułatwieniem jest wtedy udostępnienie klientom ciekawej torebki laminowanej. Możesz umieścić na niej swoje logo albo ulubioną grafikę ze sloganem reklamowym. Kupujący będzie zadowolony, że spotyka się z kompleksową usługą, a Ty masz szansę na dotarcie do kolejnych klientów.

Mobilna reklama dociera wszędzie

Torebka laminowana z nadrukiem reklamowym to fantastyczna metoda promocji. Rozwiązanie takie zostało już przetestowane wielokrotnie przez wielu przedsiębiorców i przynosi świetne efekty. Niesiona bezpośrednio w ręku torba laminowana dociera ze swoim przekazem reklamowym do wielu ludzi. Klient, zanim dotrze do domu, odwiedza wiele miejsc np. galerię handlową, kwiaciarnię, restaurację i różne sklepy. Prezent dociera w końcu do solenizanta, który docenia upominek i zapoznaje się (poprzez logo firmowe) z miejscem jego zakupu. W ten sposób możesz zdobyć kolejnego stałego klienta!

Nasze eleganckie torby laminowane  to znakomity sposób na promocję. Przekonaj się, ile możesz dzięki nim zyskać! Zapraszamy Cię do kontaktu z nami!

950
Nowy