Torba papierowa 40x18x39 cm - biała
search
 • Torba papierowa 40x18x39 cm - biała
 • Torby papierowe eko BIAŁE 40x18x39 cm / 50 szt / TORBA duża na zakupy pojemne TOREBKI do sklepu
 • Torby papierowe eko BIAŁE 40x18x39 cm / 50 szt / TORBA duża na zakupy pojemne TOREBKI do sklepu

Torby papierowe eko BIAŁE 40x18x39 cm / 50 szt / TORBA duża na zakupy pojemne TOREBKI do sklepu

103,86 zł

(2,08 zł szt)

Ilość

Wymiary torebki:

 • Szerokość: 40 cm
 • Głębokość: 18 cm
 • Wysokość: 39 cm

Rodzaj papieru torby:

 • gramatura : 100 g/m2
 • kolor: białe krafft

Wytrzymałość toreb:

 • ok. 6-7 kg
 • uchwyt : papierowy skręcany

Pakiet toreb zawiera:

 • 50 sztuk

Torba papierowa 40x18x39 cm - biała

Torba wyprodukowana w Polsce, wykonana z białego papieru krafft 100g/m2.

Wykończona uchwytem papierowym skręcanym klejonym od wewnątrz. Wytrzymałość ok. 7-8kg.

Możliwość wykonania indywidualnego nadruku już od 100 sztuk.

O szczegóły nadruku sitodrukowego lub flexograficznego zapytaj naszych handlowców. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Najlepsza torba na produkty

Rzadko która rzecz jest tak przydatna i używana każdego dnia, jak torba zakupowa. Każdy produkt, który kupujemy, musimy zanieść do domu albo w jakieś inne miejsce. Nie możemy przecież wszystkiego nosić pojedynczo w rękach. Miło jest otrzymać ładną torebkę z papieru od sprzedawcy, to taki dodatkowy gratis, który powiększa wartość zakupionego towaru. Nasza torba jest zrobiona z wytrzymałego papieru, dzięki czemu nasza torba z papieru może unieść rzeczy o łącznej masie do 8 kilogramów.

Naturalna reklama

Możesz promować swoją firmę dyskretnie i w naturalnych sytuacjach życia. Torby z papieru to doskonała metoda, można na nich nadrukować dowolne logo i slogan reklamowy. Taki znak graficzny nikomu nie przeszkadza i nie razi w oczy, mimo wszystko skutecznie dociera do dużej grupy odbiorców. Z torbą reklamową klient może przemierzać wiele przestrzeni, chodzić różnymi ulicami osiedla, może także podróżować po całym kraju. Zauważy go wiele osób, część z nich dostrzeże także ciekawą reklamę wizualną.

Torby z papieru z nadrukiem mają wiele zalet, są to przede wszystkim: niewielki koszt produkcji, możliwość nadrukowania dowolnego hasła, duży zasięg docierania reklamy, łagodna forma promocji. Torba z papieru jest także przydatna w życiu codziennym. Reklama wizualna, znajdująca się na torbach zakupowych, jest postrzegana pozytywnie i wzbudza ciepłe uczucia. Nie jest agresywna i nachalna, tak jak np. niektóre reklamy internetowe lub telewizyjne.

Zdecyduj się na torby zakupowe naszej produkcji!

Zwykła torba na zakupy to dla nas powierzchnia, którą możemy wykorzystać na reklamę. Wiemy, że jest to sposób skuteczny, przekonało się o tym wielu naszych kontrahentów. Torba z papieru może kreować pozytywny wizerunek Twojej działalności. Gwarantujemy Ci, że nasze torby zakupowe są starannie wykonane, do ich produkcji stosujemy wyłącznie najlepsze materiały. Jeśli masz jakieś wątpliwości albo zastanawiasz się jaki produkt wybrać — skontaktuj się z nami! Mamy doświadczenie i wskażemy Ci produkty pasujące do Twojej działalności! Serdecznie zapraszamy!

9990
Nowy