Torba papierowa 18x8x22 cm - eko brązowa prążek
search
 • Torba papierowa 18x8x22 cm - eko brązowa prążek
 • Torby papierowe EKO BRĄZOWA 18x8x22 cm / 250 szt / TORBA na zakupy TOREBKI do sklepu
 • Torby papierowe EKO BRĄZOWA 18x8x22 cm / 250 szt / TORBA na zakupy TOREBKI do sklepu

Torby papierowe EKO BRĄZOWA 18x8x22 cm / 250 szt / TORBA na zakupy TOREBKI do sklepu

170,30 zł

(0,68 zł szt)

Ilość

Wymiary torby papierowe:

 • Szerokość: 18 cm
 • Głębokość: 8 cm
 • Wysokość: 22 cm

Rodzaj papieru torebek:

 • gramatura : 90 g/m2
 • kolor: brązowy krafft

Wytrzymałość torby papierowej:

 • ok. 6-7 kg
 • uchwyt : papierowy skręcany

Pakiet toreb zawiera:

 • 250 sztuk

Torby papierowe cieszą się od kilku lat bardzo dużą popularnością. Coraz więcej osób zauważa te negatywne strony medalu, jeśli w grę wchodzą torby foliowe wpływające negatywnie na nasze środowisko. Torba papierowa to najlepszy wybór, jakiego tylko można dokonać i jesteśmy przekonani o tym, że w tym wydaniu, okaże się być ona dla Państwa najlepszym z możliwych wyborem. Model ten dostępny jest w rozmiarze 18 x 8 x 22 cm, w kolorze brązowym, prążkowanym. Niska cena i wysoka jakość to główne powody, dla których właśnie na tą pozycję warto postawić i ją wybrać.

Eko torba papierowa w prążki - doskonały wybór dla każdego

Prezentowana torba to doskonały produkt, który polecamy z największą przyjemnością. Model wykonany w Polsce, z papieru krafft 90g/m2. Na górze mamy uchwyty papierowe, skręcane i klejone od wewnątrz. Maksymalna waga obciążenia wynosi około 7 - 8 kilogramów. Dzięki prążkowanej strukturze, wygląda ona bardziej efektownie i na pewno odpowiadać będzie wielu osobom. Na torbie można wykonać dowolny nadruk. Idealna propozycja, która z całą pewnością odpowiadać będzie zwolennikom ekologii, którzy to korzystać będą z niej z przyjemnością każdego dnia. Eko torba papierowa w prążki to połączenie wysokiej jakości produktu z bardzo atrakcyjną ceną, co sprawia, że każdy na tego typu rozwiązania może sobie pozwolić.

Eko torba prążek - zastosowanie

Gdzie więc takie torby okażą się idealnie spełniać swoje zadania? Tak naprawdę wszędzie. Można w nich nosić przydatne akcesoria i przedmioty idąc do pracy, na uczelnię, czy małe zakupy. W torbie takiej możemy zmieścić książki, możemy do niej włożyć drobne gadżety, czy kilka zabawek dla dziecka. Eko torba prążek to wybór dla wszystkich tych osób, które cenią sobie produkt z najwyższej półki, dostępny w dobrej cenie, a w tym przypadku to właśnie jest możliwe do otrzymania.

Mamy nadzieję, iż nasz sklep pozwoli Państwu wybrać wszystko to, co najlepsze, a ten zakup okaże się być dla Was najlepszym z zakupów. Ekologiczne torby to przede wszystkim troska o nasze środowisko i na tym powinniśmy się skupić w pierwszej kolejności.

9987
Nowy