Torba papierowa 24x10x32 cm - eko brązowa
search
 • Torba papierowa 24x10x32 cm - eko brązowa
 • Torby papierowe EKO BRĄZOWA 24x10x32 cm / 25 szt / TORBA a4 na zakupy TOREBKI do sklepu
 • Torby papierowe EKO BRĄZOWA 24x10x32 cm / 25 szt / TORBA a4 na zakupy TOREBKI do sklepu

Torby papierowe EKO BRĄZOWA 24x10x32 cm / 25 szt / TORBA a4 na zakupy TOREBKI do sklepu

29,11 zł

(1,16 zł szt)

Ilość

Wymiary torebki:

 • Szerokość: 24 cm
 • Głębokość: 10 cm
 • Wysokość: 32 cm

Rodzaj papieru torby:

 • gramatura : 90 g/m2
 • kolor: brązowy krafft

Wytrzymałość toreb:

 • ok. 6-7 kg
 • uchwyt : papierowy skręcany

Pakiet toreb zawiera:

 • 25 sztuk

Torba papierowa 24x10x32 cm - eko brązowa

Torba wyprodukowana w Polsce, wykonana z papieru krafft 90g/m2.

Wykończona uchwytem papierowym skręcanym klejonym od wewnątrz. Wytrzymałość ok. 7-8kg.

Możliwość wykonania indywidualnego nadruku już od 100 sztuk.

O szczegóły nadruku sitodrukowego lub flexograficznego zapytaj naszych handlowców. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Ekologiczna torba z papieru

Jeśli szukasz poręcznej i wygodnej torby z papieru — zdecyduj się na znakomity produkt naszej firmy. Wyprodukowana z mocnego papieru, z uchwytem skręcanym, nasza ekotorba może pomieścić przedmioty o łącznej wadze 7-8 kg, a to naprawdę dużo! Na torbie z papieru możemy umieścić dowolny znak graficzny i slogan reklamowy — to świetny przepis na mobilną promocję Twojej działalności!

Zadbaj o rozpoznawalność marki

Trzeba mieć świadomość, że konkurencja na rynku w niemal każdej branży jest spora i by się przebić na rynku, trzeba działać, zaangażować na poważnie. Ważne jest wprowadzania innowacji i dbanie o rozwój firmy, oczywiście nie można także zapominać o reklamie, która, jak mówi znane przysłowie — jest dźwignią handlu. Do klienta trzeba docierać na różne sposoby, najlepsze są metody jak najbardziej naturalne. Niezwykle istotne jest zabieganie o rozpoznawalność naszej marki, a to można osiągnąć, posługując się np. papierową torbą reklamową.

Naturalna i inteligentna reklama

Rozpoznawalna marka to podstawa do zdobycia silnej pozycji na rynku. Można to uzyskać poprzez odpowiednią strategię marketingową, która powinna być jednak starannie przemyślana. Bombardowanie klientów ulotkami wciskanymi do skrzynek pocztowych, wysyłanie setek maili, które są od razu kasowane — to nie najlepsze pomysły. Podarowanie natomiast klientowi ciekawej torebki zakupowej to już zupełnie inna sprawa. Taka torba z papieru jest przede wszystkim użyteczna i ułatwia klientowi życie w danej chwili. Nadrukowany na ekotorbie slogan reklamowy i logo przyjmowane są naturalnie i będą się dobrze kojarzyć. Warto skorzystać z takiej świetnej okazji na promocję firmy!

Zamów produkty dobrej jakości!

Dzisiaj na rynku znajdziemy całą masę różnych produktów, jednak nie wszystkie są takie same. Bardzo istotna jest jakość torebki zakupowej, estetyka jej wykonania i trwałość. Rozmazane nadruki i wątpliwej urody szata graficzna nie będą dobrze promować Twojej firmy. My proponujemy Ci wysokiej jakości torby z papieru, na których nadruki będą zawsze czytelne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, doradzimy Ci doskonałe produkty!

9991
Nowy