Torba papierowa 50x18x39 cm - eko brązowa
search
 • Torba papierowa 50x18x39 cm - eko brązowa
 • Torby papierowe EKO BRĄZOWA 50x18x39 cm / 25 szt / TORBA duża na zakupy pojemne TOREBKI do sklepu z uchwytem skręcanym
 • Torby papierowe EKO BRĄZOWA 50x18x39 cm / 25 szt / TORBA duża na zakupy pojemne TOREBKI do sklepu z uchwytem skręcanym

Torby papierowe EKO BRĄZOWA 50x18x39 cm / 25 szt / TORBA duża na zakupy pojemne TOREBKI do sklepu z uchwytem skręcanym

44,25 zł

(1,77 zł szt)

Ilość

Wymiary torebki:

 • Szerokość: 50 cm
 • Głębokość: 18 cm
 • Wysokość: 39 cm

Rodzaj papieru torby:

 • gramatura : 90 g/m2
 • kolor: brązowy krafft

Wytrzymałość toreb:

 • ok. 6-7 kg
 • uchwyt : papierowy skręcany

Pakiet toreb zawiera:

 • 25 sztuk

Torba papierowa 50x18x39 cm - eko brązowa 

Torba wyprodukowana w Polsce, wykonana z papieru krafft 90g/m2.

Wykończona uchwytem papierowym skręcanym klejonym od wewnątrz. Wytrzymałość ok. 7-8kg.

Możliwość wykonania indywidualnego nadruku już od 100 sztuk.

O szczegóły nadruku sitodrukowego lub flexograficznego zapytaj naszych handlowców. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Solidna ekotorba

Szukasz torby na zakupy, która pomieści naprawdę wiele? Mamy dla Ciebie wysokiej jakości torbę z papieru kraft, która uniesie ciężar nawet do 8 kilogramów! Można schować do niej różnorakie produkty, jest w niej dużo miejsca! Starannie klejona torba zakupowa zadowoli nawet wybrednego klienta, w dodatku jest także bardzo poręczna i wygodna! Na naszych ekotorbach możemy nadrukować dowolne znaki i slogany reklamowe, powiedz tylko jakie!

Green marketing w naszym wydaniu

Od tego, jakie skojarzenia marka wywołuje w odbiorcach, zależy jej wizerunek na rynku. Trzeba wiedzieć, że obecnie bardzo ważny trend to ekologia. Nie sposób od niej uciec nawet w biznesie i okazuje się, że firmy, które nie pokazują ludziom, że zależy im na ratowaniu Ziemi — po prostu tracą. W biznesie powstało nowe zjawisko, jest to tzw. zielony marketing (ang. green marketing) i warto działać według jego zasad. Jeśli np. pokazujemy swoim klientom, że chcemy wykorzystywać jedynie ekologiczne opakowania (np. papierowe torby zakupowe), to jest to posunięcie, które wzbudzi na pewno sympatię i przysporzy nam nowych klientów.

Nie wszystkie firmy idealnie wpisują się w zielony marketing, ale jeśli nie koliduje to z wizją naszego przedsiębiorstwa — warto to wykorzystać. Rozpatrując jedynie finansowy aspekt całego zjawiska — to się po prostu opłaca.  Torby z papieru pasują do wielu różnych przedsiębiorstw, można do nich pakować np. wełniane i lniane ubrania, ekologiczną żywność, książki, ręcznie wyrabiane zabawki i wiele, wiele innych produktów! Ładnie nadrukowane na torbach zakupowych logo firmy jest naprawdę dobrą metodą na promocję. Klient otrzyma torbę i pójdzie z nią dalej, niosąc w świat Twój przekaz reklamowy!

Nasze produkty wspomogą Twoją markę!

Mamy dla Ciebie wiele różnych produktów. Każda firma ma swoją osobną historię i swoje własne metody działania, a my się do nich dopasujemy. Skontaktuj się z nami, przeanalizujemy, jakie nasze rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze. Może zdecydujesz się na nasze wysokiej jakości ekotorby? Zapraszamy do współpracy!

9978
Nowy