Torba prestiż biała 30x9x40cm
search
  • Torba prestiż biała 30x9x40cm
  • Torba prestiż biała 30x9x40cm -1 szt

Torba prestiż biała 30x9x40cm -1 szt

4,55 zł
Ilość

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 30 cm
  • Głębokość: 9 cm
  • Wysokość: 40 cm

Rodzaj papieru torby:

  • gramatura : 110 g/m2
  • kolor: biały krafft

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : syntetyczny

Torba prestiż biała 30x9x40cm

Torba wyprodukowana w Polsce, wykonana z papieru krafft biały 110g/m2.

Wykończona uchwytem sznurkowym PP zakończony supełkami. Wytrzymałość ok. 6-7kg.

Torebki dodatkowo posiadają usztywnienie dna i zakładek górnych tekturą.

Możliwość wykonania indywidualnego nadruku już od 100 sztuk.

O szczegóły nadruku sitodrukowego lub offsetowego zapytaj naszych handlowców. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Wytrzymała torba prezentowa

Planujesz upominki dla pracowników i szukasz torby, która na pewno uniesie duży ciężar? Proponujemy Ci wysokiej jakości produkt, który bezpiecznie możesz obciążyć pakunkiem nawet do 8 kg! Odpowiednio wzmocnione dno i zakładki górne, a także wysoka jakość papieru Kraft gwarantują, że nasza torba prezentowa będzie niezawodna! Poręczna i wygodna, pozwala na komfortowe przenoszenie nawet kilku ciężkich przedmiotów. Estetyczne wykończenie i dobrej jakości nadruki sprawiają, że całość prezentuje się rewelacyjnie.

Torba z Twoim logo

Trudno jest dziś funkcjonować na rynku bez reklamy. Przedsiębiorca musi być widoczny i rozpoznawalny, aby przychodzili do niego nowi klienci. Komunikacja z odbiorcą następuje poprzez tzw. identyfikację wizualną firmy, jej elementem jest przede wszystkim ciekawe i czytelne logo. Jego projekt powinien być przemyślany i odpowiednio skonstruowany, tak aby uwzględniał główny przekaz Twojej działalności. Gustowne upominki zapakowane w estetyczną torbę prezentową, opatrzoną Twoim logotypem, umacniają prestiż Twojej marki. Hasło reklamowe podane w przyjemnym momencie łatwo zapada w pamięć i Twoja firma naturalnie zyskuje sympatię.

Solidne opakowanie na upominek

Nasza torba prezentowa sprawdzi się znakomicie w wielu miejscach. Może się znaleźć w luksusowym butiku, sklepie z galanterią skórzaną albo w księgarni. Ma znakomite parametry wytrzymałościowe, dlatego z łatwością pomieści i przeniesie nawet kilka ciężkich książek. Grafika z identyfikacją wizualną Twojej firmy będzie nadrukowana profesjonalnie. Elegancki prezent zostanie pięknie zapakowany, co znacznie ułatwi życie klientowi. Nasza torba promocyjna zostanie poniesiona w świat, razem z jej właścicielem przemierzy wiele przestrzeni, zanim trafi do ostatecznego miejsca przeznaczenia. Warto to wykorzystać!

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem konkretnych produktów, skontaktuj się z nami! Z przyjemnością dobierzemy dla Ciebie idealne torby prezentowe w odpowiednim formacie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

9966
Nowy