Balony pastelowe -
search
  • Balony pastelowe -
  • Balony pastelowe -

Balony pastelowe - musztardowe G90/43 baloniki GEMAR balon na URODZINY PARTY

27,19 zł
Ilość

Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów:

  • kolor: G 90/43 musztardowy
  • średnica: 10”/ 26 cm
  • ilość: 100 sztuk baloników w paczce
  • flotacja: 18h

Balony Pastelowe - Musztardowe Baloniki Gemar Balon na Urodziny Party

Balony pastelowe w kolorze musztardowym to doskonały wybór na każdą okazję, na której chcesz wprowadzić ciepłą i przyjemną atmosferę. Wykonane z wysokiej jakości lateksu włoskiego producenta Gemar Balloons, są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Dzięki swojej uniwersalnej kolorystyce, balony pastelowe w kolorze musztardowym doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju imprezach, takich jak urodziny, wesela, baby shower czy chrzciny. Nadadzą one stylowy i oryginalny wygląd każdej dekoracji, niezależnie od tego, czy będą używane samodzielnie, czy też w połączeniu z innymi kolorami balonów.

Balony pastelowe Gemar Balloons to gwarancja jakości oraz trwałości. Ich średnica wynosząca 26 cm i pojemność 8,3 litra gwarantują, że balony będą prezentować się pięknie przez długi czas. Dodatkowo, dzięki flotacji na poziomie 18 godzin, możesz cieszyć się nimi przez całą imprezę.

Balony pastelowe to idealny wybór dla każdej osoby, która chce w prosty sposób stworzyć wyjątkową dekorację na swojej imprezie. Bez względu na to, czy organizujesz przyjęcie dla dzieci czy dorosłych, balony pastelowe w kolorze musztardowym to doskonały element dekoracyjny, który z pewnością przyciągnie uwagę gości.

Dlaczego warto wybrać balony pastelowe Gemar Balloons
- Wysoka jakość wykonania
- Piękny kolor musztardowy
- Uniwersalność i oryginalność
- Trwałość i flotacja na poziomie 18 godzin
- Doskonały element dekoracyjny na różne okazje

Nie czekaj, wybierz balony pastelowe Gemar Balloons w kolorze musztardowym i stwórz wyjątkową atmosferę na swojej imprezie!

499
Nowy