Balony pastelowe -
search
  • Balony pastelowe -
  • Balony pastelowe -

Balony pastelowe - fuksja g90/07 baloniki GEMAR balon na URODZINY PARTY

27,19 zł
Ilość

Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów:

  • kolor: G 90/07 fuksja
  • średnica: 10”/ 26 cm
  • ilość: 100 sztuk baloników w paczce
  • flotacja: 18h

Fuksja to ostatnio jeden z najmodniejszych kolorów ślubnych dodatków. My jednak polecamy zastosować go nie tylko podczas przyjęcia najważniejszego dnia w życiu. Fuksja świetnie sprawdzi się również jako dodatek do urodzin dla dziewczynki. Odpowiednie zestawienie odcieni różu pozwoli na nieco więcej elegacji i różnorodności. Na te okazje balony w kolorze fuksji sprawdzą się doskonale. Odcień ten inspiruje, pobudza do działania, spontaniczności i uśmiechu.

Balony w kolorze fuksji - z czym łączyć?

Fuksja doskonale komponuje się z bielą, stąd też nieustająca od wielu lat moda na wykorzystanie tego koloru w ślubnej stylizacji, dodatkach, a także w aranżacji sali weselnej. Poza bielą, fuksja świetnie prezentować się będzie w towarzystwie jasnych szarości oraz srebra. Jest popularnym kolorem przewodnim i odnajduje we wszystkich ślubnych elementach: od zaproszeń po tort. Ten kolor pełen temperamentu sprawdzi się doskonale jako motyw przewodni babskiego wieczoru. To właśnie balony w kolorze fuksji będą idealnym dodatkiem do wieczorów panieńskich.

Balony w kolorze fuksji - kolor przewodni

Fuksja jako kolor przewodni cudownie sprawdza się w stylu glamour. Wystarczy, że bukiety na stołach będą naprawdę okazałe, a na stołach dużo będzie kryształów, świec, szkła, luster. Odpowiednim dopełnieniem motywu przewodniego w tym kolorze będą balony w kolorze fuksji, które świetnie prezentują się jako efektowny dodatek. Balony upięte pod sufitem dodają dobrego efektu “wow”, dzięki którym przyjęcie utrzymuje wybuchową atmosferę.

Balony w kolorze fuksji w naszym sklepie internetowym

Postaw na oryginalność i wybierz możliwość zamówienia indywidualnego graweru na balonach w kolorze fuksji. Dzięki temu nadas indywidualny charakter swojej imprezie, która nabierze niepowtarzalnej różnorodności. Nasze produkty posiadają odpowiednie atesty dla dzieci poniżej 3 roku życia, dzięki czemu są odpowiednio bezpieczne przy uzytkowaniu dla najmłodszych. Przekonaj się już dzisiaj i wybierz stylowe dodatki!

498
Nowy