Balony pastelowe -
search
  • Balony pastelowe -
  • Balony pastelowe -

Balony pastelowe - aquamarina g90/50 baloniki GEMAR balon na URODZINY PARTY

27,19 zł
Ilość

Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów:

  • kolor: G 90/50 aquararine
  • średnica: 10”/ 26 cm
  • ilość: 100 sztuk baloników w paczce
  • flotacja: 18h

Balony pastelowe AQUAMARINA - piękna i niebanalna dekoracja na Twoje przyjęcie!

Balony pastelowe to jeden z najpopularniejszych elementów dekoracyjnych na różnego rodzaju imprezy, w tym na urodziny, wesela czy chrzciny. Balony w kolorze AQUAMARINA G90/50 są niezwykle eleganckie i oryginalne, dzięki czemu wyróżnią Twoją imprezę spośród innych.

Balony GEMAR charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Ich wyjątkowa pojemność i flotacja sprawiają, że utrzymują się w powietrzu przez długi czas, co daje wiele czasu na cieszenie się nimi i podziwianie efektu końcowego. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk balonów o średnicy 26 cm/10 ”, co wystarczy na stworzenie wspaniałej dekoracji.

Balony pastelowe AQUAMARINA G90/50 idealnie sprawdzą się jako element dekoracyjny na przyjęciach związanych z wodą, np. imprezach basenowych czy przyjęciach w stylu morskim. Są też doskonałym wyborem na wiosenne i letnie przyjęcia, gdzie ich delikatny kolor doda lekkości i świeżości całej aranżacji.

Balony GEMAR to produkt dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość i dbałość o szczegóły. Dzięki swojej uniwersalności balony pastelowe AQUAMARINA G90/50 pasują do różnego rodzaju wnętrz i stylów, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu balonów pastelowych AQUAMARINA G90/50, które z pewnością zachwycą Twoich gości i sprawią, że Twoje przyjęcie będzie wyjątkowe i niezapomniane!

497
Nowy