Balony pastelowe -
search
  • Balony pastelowe -
  • Balony pastelowe -

Balony pastelowe - Pomarańczowy g90/04 baloniki GEMAR balon na URODZINY PARTY

27,19 zł
Ilość

Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów:

  • kolor: G 90/04 pomarańczowy
  • średnica: 10”/ 26 cm
  • ilość: 100 sztuk baloników w paczce
  • flotacja: 18h

BALONY PASTELOWE - POMARAŃCZOWY G90/04 BALONIKI GEMAR BALON NA URODZINY PARTY

 

Balony pastelowe są idealnym dodatkiem do każdej imprezy, w tym również urodzinowych. Balony GEMAR, w kolorze pomarańczowym, są jednym z wielu wariantów dostępnych w naszym sklepie internetowym. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą dodać koloru i uroku swojej uroczystości.

Balony pastelowe GEMAR wyróżniają się swoją wytrzymałością, pojemnością i trwałością. Dzięki pojemności 8,3 litra i średnicy 26 cm/10", balony zapewniają wiele zabawy i uśmiechu dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo, balony utrzymują się w powietrzu przez 18 godzin, co oznacza, że ​​ich użycie nie kończy się po kilku godzinach.

Balony pastelowe GEMAR nadają się do różnych okazji, takich jak urodziny, przyjęcia, wesela, chrzciny, czy wieczory tematyczne. Ich uniwersalność sprawia, że ​​są doskonałym wyborem dla każdego, kto chce udekorować swoje przyjęcie w oryginalny sposób.

Balony pastelowe GEMAR w kolorze pomarańczowym dodadzą nie tylko koloru, ale także pozytywnej energii i radości na każdej imprezie. Dodatkowo, dzięki ich neutralnemu wyglądowi, mogą być łatwo zestawione z innymi kolorami, a to pozwala na stworzenie oryginalnej i kreatywnej dekoracji.

Nie czekaj i już dziś zamów balony pastelowe GEMAR w kolorze pomarańczowym i ciesz się niezapomnianą imprezą, która zostanie w pamięci Twoich gości na długi czas.

497
Nowy