Balony pastelowe -
search
  • Balony pastelowe -
  • Balony pastelowe -

Balony pastelowe - CZARNY g90/14 baloniki GEMAR balon na URODZINY PARTY

27,19 zł
Ilość

Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów:

  • kolor: G 90/14 czarny
  • średnica: 10”/ 26 cm
  • ilość: 100 sztuk baloników w paczce
  • flotacja: 18h

Balony to dzisiaj niezbędny dodatek każdej udanej imprezy. Odpowiednio dopasowane sprawią, że z pewnością przeżyjesz niezapomnianą zabawę. Pamiętaj, że atmosfera podczas przyjęcia jest bardzo ważna. Dzięki niej zadbasz o to, aby wszyscy doskonale się bawili. Czarne balony pastelowe to ostatni krzyk mody na stylowych imprezach. Świetnie prezentują się w towarzystwie bardziej intensywnej kolorystyki, dzięki czemu idealnie kontrastowo wyglądają w każdej aranżacji.

Czarne balony pastelowe - doskonały dodatek

Czerń, choć wydaje się, że nie jest pożądanym kolorem na przyjęciach, może również prezentować się bardzo stylowo. Przede wszystkim dlatego, że jako jeden z najbardziej klasycznych kolorów, świetnie prezentuje się jako dodatek kolorystyczny. Dlatego organizując przyjęcie w określonym stylu, warto dla kontrastu przełamać go nieco tradycyjną aranżacją. Czarne balony pastelowe sprawdzą się świetnie na imprezach bardziej wykwintnych ze względu na pastleowe odcienie, które są ostatnio w modzie. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze.

Czarne balony pastelowe - zastosowanie

Balony tego rodzaju idealnie sprawdzą się jako dekoracja na imprezach tematycznych, dlatego z powodzeniem można je zastosować na przyjęciach takich jak Halloween. Dzięki temu uzyskamuuuy pożądany mroczny klimat, nie tracąc przy tym na imprezowej atmosferze. Dodatkowo, można z powodzeniem wykorzystać je jako dodatek do aranżacji na przyjęcia urodzinowe czy weselne. Doskonale prezentują się w towarzystwie białego czy bardziej stonowanych odcieni. Czarne balony pastelowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie tylko poniesie Cię wyobraźnia.

Czarne balony pastelowe w naszym sklepie internetowym

Baloniki posiadają atesty do kontaktu z dziećmi powyżej 3 roku życia. Balony zostały wyprodukowane we Włoszech przez Gemar Balloons. Dzięki temu cechują się najwtyższą jakością wykonania, co pozwala na długotrwałe użytkowanie. W naszym sklepie istnieje również moliość wykonania indywidualnego nadruku. Czarne balony pastelowe to hit najgorętszych przyjęć!

497
Nowy